Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov

Investoři nás kontaktovali s již hotovým projektem. Jedná se o atypický bungalov se sedlovou střechou.  Užitná plocha: 100 m². Dispozice 4+kk.  Po domluvě budeme klientům zajišťovat pouze montáž stavebních dílců. Montáž se opakovaně musela odkládat, protože se protahovalo vydání stavebního povolení. Montáž nakonec úspěšně proběhla 25.7. (Dle domluvy bylo investorovi staveniště předáno ihned po montáži stavebních dílců, takže z této „stavby“ nepořizujeme žádnou fotodokumentaci.)

Podívejte se, co jsme už postavili

Karvinsko – Bungalov 12

Karvinsko – Bungalov 12

Luxusní bungalov s krásným výhledem na Těrlickou přehradu. Jedná se o typový projekt. Dispozice 5+kk+vestavěná garáž. Stavba byla realizována pro architekta.

Karvinsko – Bungalov 21 (dvougenerační)

Karvinsko – Bungalov 21 (dvougenerační)

Bezbariérový bungalov se 2 samostatnými bytovými jednotkami. Jedná se o typový projekt Bungalov 21, v jehož půdorysu byly ZDARMA provedeny dílčí změny na přání investora. Vrchní stavba byla dokončena na klíč za necelé 3 měsíce. Realizace 2018.

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Netradiční rodinný dům s nadčasovým vzhledem. Investor za námi přišel s již hotovým projektem. Dobře se připravil na aktuální masivní zdražování elektřiny. Dřevostavba byla klientovi předána ve fázi „Stavba před dokončením“. Realizace 2011.

TOPlist