Frýdecko-Místecko – Atypický patrový dům

Tato montovaná dřevostavba bude stát v obci, která už má za sebou více než 700 let svojí existence. Bude se jednat o atypický patrový dům s plochou střechou. Tento rodinný dům bude mít dispozici 5+kk+útulná pracovna. Ideální dům pro úzké pozemky. Vejde se opravdu (skoro) všude. Termín montáže zatím není stanoven.

Podívejte se, co jsme už postavili

Bungalov 2B s krytou terasou – Ostravsko

Bungalov 2B s krytou terasou – Ostravsko

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 2B. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk+bohaté příslušenství. Je to ideální bydlení pro 4člennou rodinu. Investoři si přáli do našeho typového projektu přidat krytou terasu i krytý hlavní vstup do domu. Rádi jsme jim vyhověli. Bungalov 2B byl majitelům předán v roce 2019.

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Typový projekt Bungalov 7 patří mezi naše klientsky nejoblíbenější montované dřevostavby. Jedná se o rodinný dům se sedlovou střechou a dispozicí 3+kk. Tento se nachází v poklidné rezidenční čtvrti města s dlouhou historií. Na přání investora jsme v něm provedli určité změny v půdorysu. Například v klidové zóně domu byla „dokreslena“ útulná krytá terasa. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii.

Bungalov 21 se 2 bytovými jednotkami – Karvinsko

Bungalov 21 se 2 bytovými jednotkami – Karvinsko

Bungalov 21 v sobě ukrývá 2 samostatné bytové jednotky. Jedná se tedy o dvougenerační bydlení. Zásadní je, že tato montovaná dřevostavba byla postavena jako bezbariérová. Je to náš typový projekt Bungalov 21, v jehož půdorysu jsme ZDARMA provedli dílčí změny na přání investora. Vrchní stavbu jsme dokončili na klíč za 3 měsíce a realizace proběhla v roce 2018.

TOPlist