Karvinsko – Atypický bungalov

Investor se seznámil s naším panem majitelem na pivku. Slovo dalo slovo, a zhruba za půl roku se podepisovala Smlouva o dílo. Cesta k podpisu byla ale trochu „hrbolatá“. Tato montovaná dřevostavba obsahuje zajímavý prvek a tím je světlovod v chodbě. A paní domu bude mít v dřevostavbě svou pracovnu – šicí dílnu. Termín montáže je stanoven na 6.6. Montáž proběhla podle plánu. Fotografie ze stavby průběžně přikládáme zde.

Podívejte se, co jsme už postavili

Karvinsko – Bungalov 12

Karvinsko – Bungalov 12

Luxusní bungalov s krásným výhledem na Těrlickou přehradu. Jedná se o typový projekt. Dispozice 5+kk+vestavěná garáž. Stavba byla realizována pro architekta.

Karvinsko – Bungalov 21 (dvougenerační)

Karvinsko – Bungalov 21 (dvougenerační)

Bezbariérový bungalov se 2 samostatnými bytovými jednotkami. Jedná se o typový projekt Bungalov 21, v jehož půdorysu byly ZDARMA provedeny dílčí změny na přání investora. Vrchní stavba byla dokončena na klíč za necelé 3 měsíce. Realizace 2018.

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Netradiční rodinný dům s nadčasovým vzhledem. Investor za námi přišel s již hotovým projektem. Dobře se připravil na aktuální masivní zdražování elektřiny. Dřevostavba byla klientovi předána ve fázi „Stavba před dokončením“. Realizace 2011.

TOPlist