Karvinsko – Atypický bungalov

Jedná se o atypický bungalov. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk (> 100m²). Tento projekt se trochu protáhl. Dlouho se čekalo na vyřízení věcných břemen a poté i na povolení ČOV. Aktuálně čekáme na vydání povolení ke stavbě, takže termín montáže ještě není stanoven. Termín montáže nakonec proběhne 17.8. (Montáž proběhla podle plánu. Fotogalerie průběhu stavby zde)

Podívejte se, co jsme už postavili

Karvinsko – Bungalov 12

Karvinsko – Bungalov 12

Luxusní bungalov s krásným výhledem na Těrlickou přehradu. Jedná se o typový projekt. Dispozice 5+kk+vestavěná garáž. Stavba byla realizována pro architekta.

Karvinsko – Bungalov 21 (dvougenerační)

Karvinsko – Bungalov 21 (dvougenerační)

Bezbariérový bungalov se 2 samostatnými bytovými jednotkami. Jedná se o typový projekt Bungalov 21, v jehož půdorysu byly ZDARMA provedeny dílčí změny na přání investora. Vrchní stavba byla dokončena na klíč za necelé 3 měsíce. Realizace 2018.

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Netradiční rodinný dům s nadčasovým vzhledem. Investor za námi přišel s již hotovým projektem. Dobře se připravil na aktuální masivní zdražování elektřiny. Dřevostavba byla klientovi předána ve fázi „Stavba před dokončením“. Realizace 2011.

TOPlist