Karvinsko – atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba vyroste v obci, která už oslavila 700 let své existence. Jedná se o atypický bungalov, k němuž bude dostavěna terasa z dřevěných hranolů. Pečlivě promyšlený rodinný dům bude mít dispozici 3+kk s bohatým příslušenstvím. Klienty zaujala technologie montovaných dřevostaveb a k definitivní domluvě o spolupráci došlo po návštěvě naší tehdy probíhající stavby. Termín montáže zatím není stanoven.

Podívejte se, co jsme už postavili

Ostravsko – Bungalov 2B s krytou terasou

Ostravsko – Bungalov 2B s krytou terasou

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 2B. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk+bohaté příslušenství. Ideální bydlení pro 4člennou rodinu. Investoři si přáli do našeho typového projektu přidat krytou terasu i krytý hlavní vstup do domu. Rádi jsme jim vyhověli. Bungalov byl majitelům předán v roce 2019.

Karvinsko – Atypický bungalov v dokonalém soukromí

Karvinsko – Atypický bungalov v dokonalém soukromí

Originální montovaná dřevostavba, která svému majiteli zajišťuje dokonalé soukromí. Jedná se o atypický bungalov (Dispozice 2+kk) s pultovou střechou, perfektně ukrytý v zeleni. Majitel bydlí ve městě, přesto se mu podařilo svůj pozemek proměnit v dokonale skrytou oázu plnou klidu a pohody. Realizace na klíč v roce 2021.

Ostravsko – Atypický bungalov s velkou terasou

Ostravsko – Atypický bungalov s velkou terasou

Atypický projekt. Bungalov s velkou terasou je postavený na louce, ve slepé ulici, kde už nikdo další nic nepostaví. Tato montovaná dřevostavba má užitnou plochu 100m²+, sestává ze 4 pokojů a příslušenství. Realizace na klíč 2016.

TOPlist