Karvinsko – Přístavba k našemu typovému Bungalovu 1C

Jedná se o přístavbu ke stávající montované dřevostavbě. (Viz srovnání původního a upraveného projektu). Spokojený investor se velmi brzy po převzetí našeho typového Bungalovu 1C rozhodl k rozšíření stávajícího projektu. V této druhé etapě přibude celé jedno křídlo domu a menší krytá terasa. Dojde k rozsáhlé úpravě vnitřních příček, přibude šatna, 2. koupelna, zvětší se kuchyň a zejména hlavní společenská místnost. Tato přestavba nepředstavuje u montovaných dřevostaveb – na rozdíl od zděných domů – žádný problém. Termín montáže ještě není stanoven.

Podívejte se, co jsme už postavili

Karvinsko – Bungalov 18

Karvinsko – Bungalov 18

Luxusní montovaná dřevostavba se 2 garážemi a 2 krytými terasami. Jedná se o Bungalov 18. Tento bungalov byl realizován na klíč v roce 2021.

Karvinsko – Bungalov 12

Karvinsko – Bungalov 12

Luxusní bungalov s krásným výhledem na Těrlickou přehradu. Jedná se o typový projekt. Dispozice 5+kk+vestavěná garáž. Stavba byla realizována pro architekta v roce 2012.

Karvinsko – Bungalov 10

Karvinsko – Bungalov 10

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10. (Jeho půdorys naleznete v této Galerii.) Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+1. Investor si přál menší změny v půdorysu. Rádi jsme mu vyhověli. Rodinný dům bude stát na poklidném místě. Pozemek má poměrně značný sklon, takže úvodní montáž pro pana jeřábníka byla výzvou. Půdorys bungalovu, viz Fotogalerie. Bungalov byl dle domluvy investorovi předán ve fázi K dokončení, a to v listopadu 2022.

TOPlist