Reference rekreačních chat

Patrová rekreační chata Leona – Frýdecko-Místecko

Patrová rekreační chata Leona – Frýdecko-Místecko

Luxusní rekreační chata postavená podle našeho typového projektu Patrová chata Leona. Z chaty je nádherný výhled do širokého okolí. Jedná se o dřevostavbu s dispozicí 4+kk se 2 koupelnami, zastřešeným balkonem i terasou. Realizováno na klíč v roce 2018.

číst více
Rekreační chata Soběšovice

Rekreační chata Soběšovice

Luxusní atypická rekreační chata postavená podle projektu vytvořeného v projekční a architektonické kanceláři ing. Jiřího Valenty. Z chaty je výhled na Lysou horu v Beskydech. Objekt byl v roce 2019 nominován na Dřevěnou stavbu roku. 2.NP je zkonstruováno jako montovaná dřevostavba ze sendvičových panelů. Jedná se o dřevěné rámové konstrukce zateplené minerální vatou a opláštěné deskami Fermacell. K obložení 2.NP byl použit masivní dřevěný obklad ThermoWood.

číst více
Rekreační chata Litomyšl – Portugalsko

Rekreační chata Litomyšl – Portugalsko

Za naším nejvzdálenějším projektem jsme se vypravili až na „konec Evropy“ do Portugalska. Jedná se o luxusní srubovou chatu s velkorysou krytou terasou. Je to náš typový projekt Rekreační chata Litomyšl (Dispozice 4+kk s příslušenstvím) s klientskými úpravami na míru. Investoři si chatu pořídili pro víkendové úniky z všední městské reality. Tato přízemní rekreační chata je obyvatelná celoročně.

číst více
Rekreační chata Beskydy

Rekreační chata Beskydy

Jedná se o náš typový projekt s dispozicí 2+kk+příslušenství. Půdorys a více podrobností zde. Dřevěná rekreační chata s hlavní společenskou místností, oddělenou ložnicí a místností, která může sloužit jako plnohodnotné příslušenství. Chata dále má zastřešenou terasu přes celou šíři přední strany. Její součástí je také multifunkční místnost umístěná na boku, která má samostatný vchod. Je jen na Vás, jak ji využijete…

číst více
Rekreační chata Žermanice

Rekreační chata Žermanice

Jedná se o náš typový projekt s dispozicí 3+kk+příslušenství. Půdorys a více podrobností zde. Dřevěná rekreační chata s členitou hlavní společenskou místností, 2 ložnicemi a místností, která může sloužit jako příslušenství. Chata také má útulnou zastřešenou terasu.

číst více
Rekreační chata Hodonín

Rekreační chata Hodonín

Naše typová rekreační chata Hodonín. Jedná se o přízemní chatu se třemi místnostmi (Dispozice 2+kk). Půdorys a více podrobností zde. Chata disponuje 2 obytnými místnostmi a místností, která může sloužit jako příslušenství. Tato dřevěná chata má větší krytou terasu.

číst více
TOPlist