CHKO Jeseníky – Bungalov 10 s vyžádanými změnami

Tuto montovanou dřevostavbu postavíme v nádherné krajině CHKO Jeseníky, v místě, kde se už ve 13. století rýžovalo zlato. Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10 se změnami, které si vyžádala správa CHKO Jeseníky. Tento rodinný dům má dispozici 4+1. Bungalov bude bezbariérový a bude mít menší krytou terasu. Spolupráce s investory probíhá na výbornou. Termín montáže zatím není stanoven.

Podívejte se, co jsme už postavili

Bungalov 2B s krytou terasou – Ostravsko

Bungalov 2B s krytou terasou – Ostravsko

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 2B. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk+bohaté příslušenství. Je to ideální bydlení pro 4člennou rodinu. Investoři si přáli do našeho typového projektu přidat krytou terasu i krytý hlavní vstup do domu. Rádi jsme jim vyhověli. Bungalov 2B byl majitelům předán v roce 2019.

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Typový projekt Bungalov 7 patří mezi naše klientsky nejoblíbenější montované dřevostavby. Jedná se o rodinný dům se sedlovou střechou a dispozicí 3+kk. Tento se nachází v poklidné rezidenční čtvrti města s dlouhou historií. Na přání investora jsme v něm provedli určité změny v půdorysu. Například v klidové zóně domu byla „dokreslena“ útulná krytá terasa. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii. Tato dřevostavba byla investorům postavena na klíč a předána v roce 2023.

Patrová rekreační chata Leona – Frýdecko-Místecko

Patrová rekreační chata Leona – Frýdecko-Místecko

Luxusní rekreační chata postavená podle našeho typového projektu Patrová chata Leona. Z chaty je nádherný výhled do širokého okolí. Jedná se o dřevostavbu s dispozicí 4+kk se 2 koupelnami, zastřešeným balkonem i terasou. Realizováno na klíč v roce 2018.

TOPlist