Připravujeme

Frýdecko – Místecko – Bungalov 2B

Frýdecko – Místecko – Bungalov 2B

Tento náš nový projekt vzniká v podhůří Beskyd, v obci s bohatou historií. Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 2B (Dispozice 4+kk). Projekt byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Stavíme na doporučení. Termín montáže zatím není stanoven.

Jihomoravský kraj – Bungalov 2B se 2 koupelnami

Jihomoravský kraj – Bungalov 2B se 2 koupelnami

Tento projekt vzniká v Moravském krasu, na okraji menší obce s bohatou historií. Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 2B (Dispozice 4+kk). Projekt byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Stavíme na doporučení. Termín montáže zatím není stanoven.

Ostravsko – Bungalov 7 s velkorysou terasou

Ostravsko – Bungalov 7 s velkorysou terasou

Další montovanou dřevostavbu budeme stavět v obci založené již ve 13 st. Jedná se o náš typový projekt Bungalov 7 s klientskými změnami. Bungalov bude mít zastřešenou terasou přes celou šíři domu. Je to už v pořadí 2 dům, který stavíme této investorce. Termín montáže zatím není stanoven.

Ostravsko – Velkorysý atypický bungalov do L (200 m²+)

Ostravsko – Velkorysý atypický bungalov do L (200 m²+)

Další montovanou dřevostavbu budeme stavět v obci založené již ve 13 st. Jedná se o velkorysý atypický bungalov do L. Projekt vznikl v našem projekčním oddělení. Tento rodinný dům má dispozici 6+kk s bohatým příslušenstvím, vč. vestavěné garáže. Bude stát v poklidné rezidenční části obce. Termín montáže zatím není stanoven.

Frýdecko-Místecko – Bungalov 19 s klientskými změnami

Frýdecko-Místecko – Bungalov 19 s klientskými změnami

Další montovanou dřevostavbu budeme stavět v nádherné krajině na pomezí Moravskoslezských Beskyd a Podbeskydské pahorkatiny, v obci založené ve 13 st., která bývala dědinou valašských vojvodů.  Jedná se o náš typový projekt Bungalov 19 s klientskými změnami. Tento rodinný dům má dispozici 4+kk s větší krytou terasou a multifunkční místností. Termín montáže zatím není stanoven.

Jeseníky – Atypický bungalov

Jeseníky – Atypický bungalov

Tuto montovanou dřevostavbu postavíme na hranici CHKO Jeseníky. Investorka řadu let žila v Severní Evropě. Právě tam si našla cestu k dřevostavbám. Bude se jednat o atypický bungalov se sedlovou střechou, který částečně bude obložen dřevem. Rodinný dům bude mít dispozici 4+kk. Bude hodně světlý a vzdušný. Na střeše budou FVE panely. Montáž proběhne 23.1. 2024. Montáž proběhla podle plánu. Fotografie z průběhu výstavby budeme přidávat zde.

Karvinsko – atypický bungalov

Karvinsko – atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba vyroste v obci, která už oslavila 700 let své existence. Jedná se o atypický bungalov, k němuž bude dostavěna terasa z dřevěných hranolů. Pečlivě promyšlený rodinný dům bude mít dispozici 3+kk s bohatým příslušenstvím. Klienty zaujala technologie montovaných dřevostaveb a k definitivní domluvě o spolupráci došlo po návštěvě naší tehdy probíhající stavby. Termín montáže zatím není stanoven.

CHKO Jeseníky – Bungalov 10 s klientskými změnami

CHKO Jeseníky – Bungalov 10 s klientskými změnami

Tuto montovanou dřevostavbu postavíme v nádherné krajině CHKO Jeseníky, v místě, kde se už ve 13. století rýžovalo zlato. Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10 s klientskými změnami. Tento rodinný dům má dispozici 4+1. Bungalov bude bezbariérový a bude mít menší krytou terasu. Spolupráce s investory probíhá na výbornou. Projekt byl dokončen zhruba čtvrt roku od první schůzky. Termín montáže není stanoven.

Frýdecko-Místecko – Atypický patrový dům

Frýdecko-Místecko – Atypický patrový dům

Tato montovaná dřevostavba bude stát v obci, která už má za sebou více než 700 let svojí existence. Bude se jednat o atypický patrový dům s plochou střechou. Tento rodinný dům bude mít dispozici 5+kk+útulná pracovna. Ideální dům pro úzké pozemky. Vejde se opravdu (skoro) všude. Termín montáže zatím není stanoven.

TOPlist