Připravujeme

Karvinsko – Přístavba k našemu typovému Bungalovu 1C

Karvinsko – Přístavba k našemu typovému Bungalovu 1C

Jedná se o přístavbu ke stávající montované dřevostavbě. (Viz srovnání původního a upraveného projektu). Spokojený investor se velmi brzy po převzetí našeho typového Bungalovu 1C rozhodl k rozšíření stávajícího projektu. V této druhé etapě přibude celé jedno křídlo domu a menší krytá terasa. Dojde k rozsáhlé úpravě vnitřních příček, přibude šatna, 2. koupelna, zvětší se kuchyň a zejména hlavní společenská místnost. Tato přestavba nepředstavuje u montovaných dřevostaveb – na rozdíl od zděných domů – žádný problém. Termín montáže ještě není stanoven.

Jihomoravský kraj – Bungalov 1A s klientskými změnami

Jihomoravský kraj – Bungalov 1A s klientskými změnami

Tento projekt vzniká v Moravském krasu, na okraji malebného městečka s bohatou historií. Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 1A. Projekt byl ale zásadně upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Jedná se o jednoduchý, elegantní domek s menší krytou terasou. Stavíme na doporučení. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Atypický bungalov

Ostravsko – Atypický bungalov

Klienti si na svůj životní projekt ponechali dostatek času. Ten byl potřeba například při ladění konečné podoby půdorysu nebo v průběhu právních procedur souvisejících se stavebním pozemkem. Tuto montovanou dřevostavbu stavíme na doporučení. Jedná se o nadstandardně zateplený bungalov obdélníkového tvaru, s dispozicí 4+kk. Termín montáže ještě není stanoven.

Karvinsko – Zcela atypický bungalov

Karvinsko – Zcela atypický bungalov

Investoři sebrali odvahu a prodali svůj stávající velký rodinný dům, protože přestal vyhovovat jejich aktuálním potřebám. Rozhodnutí to nebylo snadné, protože si svůj původní patrový dům postavili vlastníma rukama. Do našeho sídla již přišli s jasnou představou. Výsledkem je atypická montovaná dřevostavba, konkrétně bezbariérový „L“ bungalov s velkou krytou terasou. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Bungalov 7 s klientskými změnami

Ostravsko – Bungalov 7 s klientskými změnami

Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 7. Projekt ale byl upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Jedná se o menší, jednoduchý, elegantní domek se sedlovou střechou. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Atypický bungalov

Ostravsko – Atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba je zcela atypická. Klient k nám přišel s jasnou vizí. Projekt většího bungalovu vznikl v našem projekčním oddělení. (Dispozice 5+kk s nadstandardním příslušenstvím). Rodinný dům je projektován jako chytrá domácnost. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Bungalov 5A se změnami

Ostravsko – Bungalov 5A se změnami

Tahle montovaná dřevostavba je založena na našem typovém projektu Bungalov 5A. Půdorys byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb našeho klienta. (Dispozice 4+kk). Stavíme na doporučení. Termín započetí stavby: 9.1. 2023. Úvodní montáž proběhla podle plánu. Fotografie z průběhu stavby přikládáme zde.

TOPlist