Připravujeme

Jeseníky – Atypický bungalov

Jeseníky – Atypický bungalov

Tuto montovanou dřevostavbu postavíme na hranici CHKO Jeseníky. Investorka řadu let žila v Severní Evropě. Právě tam si našla cestu k dřevostavbám. Bude se jednat o atypický bungalov se sedlovou střechou, který částečně bude obložen dřevem. Rodinný dům bude mít dispozici 4+kk. Bude hodně světlý a vzdušný. Na střeše budou FVE panely. Termín montáže zatím není stanoven.

Karvinsko – atypický bungalov

Karvinsko – atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba vyroste v obci, která už oslavila 700 let své existence. Jedná se o atypický bungalov, k němuž bude dostavěna terasa z dřevěných hranolů. Pečlivě promyšlený rodinný dům bude mít dispozici 3+kk s bohatým příslušenstvím. Klienty zaujala technologie montovaných dřevostaveb a k definitivní domluvě o spolupráci došlo po návštěvě naší tehdy probíhající stavby. Termín montáže zatím není stanoven.

Jeseníky – Bungalov 10 s klientskými změnami

Jeseníky – Bungalov 10 s klientskými změnami

Tuto montovanou dřevostavbu postavíme v nádherné krajině CHKO Jeseníky, v místě, kde se už ve 13. století rýžovalo zlato. Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10 s klientskými změnami. Tento rodinný dům má dispozici 4+1. Bungalov bude bezbariérový a bude mít menší krytou terasu. Spolupráce s investory probíhá na výbornou. Projekt byl dokončen zhruba čtvrt roku od první schůzky. Termín montáže není stanoven.

Jihomoravský kraj – Bungalov 1A s klientskými změnami

Jihomoravský kraj – Bungalov 1A s klientskými změnami

Tento projekt vzniká v Moravském krasu, na okraji menší obce s bohatou historií. Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 1A. Projekt byl ale zásadně upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Jedná se o jednoduchý, elegantní domek s menší krytou terasou. Stavíme na doporučení. Montáž proběhla dle plánu 29.8. Fotografie z průběhu stavby budeme postupně přidávat zde.

Karvinsko – Zcela atypický bungalov

Karvinsko – Zcela atypický bungalov

Investoři sebrali odvahu a prodali svůj stávající velký rodinný dům, protože přestal vyhovovat jejich aktuálním potřebám. Rozhodnutí to nebylo snadné, protože si svůj původní patrový dům postavili vlastníma rukama. Do našeho sídla již přišli s jasnou představou. Výsledkem je atypická montovaná dřevostavba, konkrétně bezbariérový „L“ bungalov s velkou krytou terasou. Termín montáže ještě není stanoven.

TOPlist