Připravujeme

Karvinsko – Bungalov 10

Karvinsko – Bungalov 10

Tahle montovaná dřevostavba je založena na našem typovém projektu Bungalov 10. Půdorys byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb našeho klienta. V tomto bungalovu je kuchyňské království odděleno od hlavní společenské místnosti. (Dispozice 4+1 s útulnou krytou terasou). Termín montáže ještě není stanoven.

Karvinsko – Bungalov 1A

Karvinsko – Bungalov 1A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A. Montovaná dřevostavba s dispozicí 4+kk a menší krytou terasou. Žádné změny. Jednoduchý projekt, ale za to složité řešení přístupu, protože investor má před domem obratiště požární techniky. Termín montáže ještě není stanoven.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Investor se seznámil s naším panem majitelem na pivku. Slovo dalo slovo, a zhruba za půl roku se podepisovala Smlouva o dílo. Cesta k podpisu byla ale trochu „hrbolatá“. Tato montovaná dřevostavba obsahuje zajímavý prvek a tím je světlovod v chodbě. A paní domu bude mít v dřevostavbě svou pracovnu – šicí dílnu. Termín montáže je stanoven na 6.6.

Opavsko – Atypický bungalov

Opavsko – Atypický bungalov

Manželský pár nás oslovil ve chvíli, kdy už měl hotový projekt. Manželé nebyli spokojeni s přístupem původní firmy. Tato montovaná dřevostavba bude mít větší terasu. Bude osazena prvky netypických barev. Montáž bude pro nás výzvou. Na pozemek je totiž složitý přístup. Termín montáže je stanoven na 16.5.

TOPlist