Připravujeme

Ostravsko – Bungalov 7 s klientskými změnami

Ostravsko – Bungalov 7 s klientskými změnami

Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 7. Projekt ale byl upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Jedná se o menší, jednoduchý, elegantní domek se sedlovou střechou. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Atypický bungalov

Ostravsko – Atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba je zcela atypická. Klient k nám přišel s jasnou vizí. Projekt většího bungalovu vznikl v našem projekčním oddělení. (Dispozice 5+kk s nadstandardním příslušenstvím). Rodinný dům je projektován jako chytrá domácnost. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Bungalov 5A se změnami

Ostravsko – Bungalov 5A se změnami

Tahle montovaná dřevostavba je založena na našem typovém projektu Bungalov 5A. Půdorys byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb našeho klienta. (Dispozice 4+kk). Stavíme na doporučení. Termín montáže ještě není stanoven.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Jedná se o atypický bungalov. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk (> 100m²). Tento projekt se trochu protáhl. Dlouho se čekalo na vyřízení věcných břemen a poté i na povolení ČOV. Poté se protáhlo i vydání povolení ke stavbě… Termín montáže nakonec proběhl 17.8. (Fotogalerie průběhu stavby zde)

Brněnsko – Atypický patrový dům

Brněnsko – Atypický patrový dům

Montovaná dřevostavba pro investora, který pracuje v zahraničí. V tomto atypickém patrovém domě najdou noví majitelé dostatek soukromí i životního prostoru. Dům je přirozeně rozdělen na společensko-pracovně-hostovskou zónu v přízemí a soukromou rodinnou zónu v prvním patře. Dispozice: 7+kk+bohaté příslušenství. Termín započetí stavby: 25.10.

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov

Investoři nás kontaktovali s již hotovým projektem. Jedná se o atypický bungalov se sedlovou střechou.  Užitná plocha: 100 m². Dispozice 4+kk.  Po domluvě budeme klientům zajišťovat pouze montáž stavebních dílců. Montáž se opakovaně musela odkládat, protože se protahovalo vydání stavebního povolení. Montáž nakonec úspěšně proběhla 25.7. (Dle domluvy bylo investorovi staveniště předáno ihned po montáži stavebních dílců, takže z této „stavby“ nepořizujeme žádnou fotodokumentaci.)

Karvinsko – Bungalov 10

Karvinsko – Bungalov 10

Tahle montovaná dřevostavba je založena na našem typovém projektu Bungalov 10. Půdorys byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb našeho klienta. V tomto bungalovu je kuchyňské království odděleno od hlavní společenské místnosti. (Dispozice 4+1 s útulnou krytou terasou). Montáž má proběhnout 20. 7. (Montáž proběhla podle plánu. Fotografie z průběhu stavby přikládáme zde.)

Karvinsko – Bungalov 1A

Karvinsko – Bungalov 1A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A. Montovaná dřevostavba s dispozicí 4+kk a menší krytou terasou. Žádné změny. Bungalovy řady 1 jsou mezi našimi klienty velmi oblíbené. Montáž má proběhnout 28.6. (Montáž proběhla podle plánu. Fotografie z průběhu stavby přikládáme zde.)

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Investor se seznámil s naším panem majitelem na pivku. Slovo dalo slovo, a zhruba za půl roku se podepisovala Smlouva o dílo. Cesta k podpisu byla ale trochu „hrbolatá“. Tato montovaná dřevostavba obsahuje zajímavý prvek a tím je světlovod v chodbě. A paní domu bude mít v dřevostavbě svou pracovnu – šicí dílnu. Termín montáže je stanoven na 6.6. Montáž proběhla podle plánu. Fotografie ze stavby průběžně přikládáme zde.

TOPlist