Připravujeme

Ostravsko – Bungalov 7 s klientskými změnami

Ostravsko – Bungalov 7 s klientskými změnami

Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 7. Projekt ale byl upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Jedná se o menší, jednoduchý, elegantní domek se sedlovou střechou. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Atypický bungalov

Ostravsko – Atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba je zcela atypická. Klient k nám přišel s jasnou vizí. Projekt většího bungalovu vznikl v našem projekčním oddělení. (Dispozice 5+kk s nadstandardním příslušenstvím). Rodinný dům je projektován jako chytrá domácnost. Termín montáže ještě není stanoven.

Ostravsko – Bungalov 5A se změnami

Ostravsko – Bungalov 5A se změnami

Tahle montovaná dřevostavba je založena na našem typovém projektu Bungalov 5A. Půdorys byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb našeho klienta. (Dispozice 4+kk). Stavíme na doporučení. Termín montáže ještě není stanoven.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Jedná se o atypický bungalov. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk (> 100m²). Stavíme už 2. rodinný dům jedné rodině. Tento projekt se trochu protáhl. Dlouho se čekalo na vyřízení věcných břemen a poté i na povolení ČOV. Aktuálně čekáme na vydání povolení ke stavbě, takže termín montáže ještě není stanoven.

Brněnsko – Atypický patrový dům

Brněnsko – Atypický patrový dům

Montovaná dřevostavba pro investora z Moravy, který pracuje v zahraničí. V tomto atypickém patrovém domě najdou noví majitelé dostatek soukromí a životního prostoru. Dispozice: 7+kk+bohaté příslušenství. Aktuálně čekáme na vydání povolení ke stavbě. Termín montáže tedy zatím ještě není stanoven.

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov

Investoři nás kontaktovali s již hotovým projektem. Jedná se o atypický bungalov se sedlovou střechou.  Užitná plocha: 100 m². Dispozice 4+kk.  Po domluvě budeme klientům zajišťovat pouze montáž stavebních dílců. Montáž se opakovaně musela odkládat, protože se protahovalo vydání stavebního povolení. Montáž nakonec proběhne 25.7.

Karvinsko – Bungalov 10

Karvinsko – Bungalov 10

Tahle montovaná dřevostavba je založena na našem typovém projektu Bungalov 10. Půdorys byl ale upraven na základě přání a aktuálních potřeb našeho klienta. V tomto bungalovu je kuchyňské království odděleno od hlavní společenské místnosti. (Dispozice 4+1 s útulnou krytou terasou). Montáž má proběhnout 20. 7. (Montáž proběhla podle plánu. Fotografie z průběhu stavby přikládáme zde.)

Karvinsko – Bungalov 1A

Karvinsko – Bungalov 1A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A. Montovaná dřevostavba s dispozicí 4+kk a menší krytou terasou. Žádné změny. Bungalovy řady 1 jsou mezi našimi klienty velmi oblíbené. Montáž má proběhnout 28.6. (Montáž proběhla podle plánu. Fotografie z průběhu stavby budeme přikládat zde.)

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Investor se seznámil s naším panem majitelem na pivku. Slovo dalo slovo, a zhruba za půl roku se podepisovala Smlouva o dílo. Cesta k podpisu byla ale trochu „hrbolatá“. Tato montovaná dřevostavba obsahuje zajímavý prvek a tím je světlovod v chodbě. A paní domu bude mít v dřevostavbě svou pracovnu – šicí dílnu. Termín montáže je stanoven na 6.6. Montáž proběhla podle plánu. Fotografie ze stavby budeme průběžně přikládat zde.

TOPlist