Montované domy

Vy a Vaše rodina jste těmi největšími znalci, kteří přesně ví, v jakém domě chtějí bydlet. My jsme otevřeni všem Vaším myšlenkám a návrhům, které chcete realizovat ve Vaši dřevostavbě.

Montovaný dům od Moravia Wood

Není pro nás problém vyhovět většině Vašich přání a požadavkům s ohledem na Vaše individuální požadavky. Klient se může podílet na realizaci už od fáze přípravy projektové dokumentace, sám může rozhodovat o vnitřním uspořádání, velikosti, vzhledu a vybavení stavby. Každý dům ve stylu dřevostavby je tak originálem, který odráží vkus, představy a životní styl svého majitele.
Dřevo je vysoce estetické, elegantní, ale hlavně ekologické. Je to nejzdravější a nejpřirozenější materiál. Výhodou dřevostavby je nízká energetická náročnost a rychlá realizace výstavby. Bydlení v dřevěném domě je trvalým a nenahraditelným zážitkem.

Rychlá výstavba montovaného domu

Zvyšující se náklady na výrobu stavebních materiálů a stoupající ceny stavebních prací vedou k růstu poptávky po levnějších a rychlejších technologiích. Tento trend se odráží ve stále větší oblibě sendvičových dřevostaveb, které šetří náklady na materiál a čas potřebný k výstavbě. Do sendvičové dřevostavby je možné se nastěhovat pár měsíců po zahájení výstavby, tedy asi o polovinu dříve, než může být hotová zděná stavba.

TOPlist