Montované dřevostavby

Montované domy jsou nejčastěji stavěné dřevostavby v České republice. Tyto dřevostavby pro Vás stavíme ze sendvičových panelů (s certifikátem od VVÚD), které na zakázku vyrábíme pěkně v suchu a teple. Realizujeme jak difuzně otevřené, tak i uzavřené dřevostavby. Vrchní stavbu provádíme během celého roku velmi rychle. Svůj rodinný dům tak můžete mít pod střechou během několika dnů.
V naší nabídce najdete několik desítek projektů rodinných domů:  bungalovů i patrových domů. Jsou to typové projekty, které ve vlastní projektové kanceláři rádi upravíme podle Vašich potřeb. Jsme ale zvyklí stavět i atypické dřevostavby, které si sami navrhnete.

 

Montovaná dřevostavba od nás

Přijďte si do našeho sídla popovídat o svých představách ohledně nového bydlení. Sídlíme samozřejmě v montované dřevostavbě, která zároveň plní úlohu VZOROVÉHO DOMU. Zde s Vámi rádi vše probereme a nabídneme vhodné řešení: typový projekt (s možnými úpravami) nebo atypickou dřevostavbu. Každá naše dřevostavba je originálem, který odráží vkus, představy a životní styl svého majitele.
Dřevo je vysoce estetické, elegantní, a také podporuje zdravý životní styl. Je obnovitelné – na rozdíl třeba od kvalitního stavebního písku, který celosvětově dochází. Dřevo má svou historii a je to nadčasový stavební materiál. Při výstavbě se používalo již dávno před tím, než člověk objevil vápno a cement. Vždycky bude populární. Bydlení v domě ze dřeva Vás bude bavit, stejně jako bezpočet našich spokojených klientů.

Unikátní rychlost výstavby montovaných dřevostaveb

Ceny stavebních materiálů i ceny stavebních prací stále raketově rostou. Proto roste poptávka po levnějších a rychlejších technologiích stavby. Tento trend se odráží ve stále větší oblibě sendvičových dřevostaveb, které šetří náklady na materiál a na čas potřebný k výstavbě.
Pokud Vás život postavil před hotovou věc (další potomek na cestě, nutnost péče o letité rodiče, vynucené stěhování atd.), popřemýšlejte o vlastní montované dřevostavbě postavené na klíč. Zásadní je mít stavební pozemek. Jakmile je hotova základová deska, můžete se za normálních podmínek do sendvičové dřevostavby nastěhovat již několik měsíců po zahájení vrchní stavby. To je mnohem rychleji, než do zděné stavby.

TOPlist