Montované dřevostavby

Montované dřevostavby jsou nejčastěji stavěné dřevostavby v České republice. Tyto rodinné domy pro Vás stavíme ze sendvičových panelů (s certifikátem od VVÚD), které si necháváme vyrábět na zakázku pěkně v suchu a teple. Realizujeme jak difuzně otevřené, tak i uzavřené dřevostavby. Vrchní stavbu provádíme velmi rychle a v podstatě během celého roku. Svůj rodinný dům budete mít pod střechou během několika dnů. Určitě nebude týdny, měsíce, nebo snad dokonce celé roky zbytečně moknout.
V naší nabídce najdete několik desítek projektů rodinných domů: bungalovů i patrových domů. Tyto typové projekty rádi ve vlastní projektové kanceláři upravíme podle Vašich potřeb. Jsme ale zvyklí stavět i atypické dřevostavby, které si sami navrhnete. Pokud k nám přijdete s již hotovým projektem, budete bydlet o to rychleji.

Naše montované dřevostavby

Přijďte si do našeho sídla popovídat o svých plánech nového domova. Naše sídlo je montovaná dřevostavba, která je zároveň VZOROVÝM DOMEM. Pracujeme v něm už 24 let. Tady vše probereme a společně najdeme vhodné řešení: typový projekt (s možnými úpravami) nebo atypickou dřevostavbu. Každá naše dřevostavba je originálem, který odráží představy, potřeby a životní styl svého majitele. Stavíme více atypických než typových rodinných domů, protože jsme zvyklí svým klientům vycházet vstříc.
Dřevo je vysoce estetické, elegantní, a také podporuje zdravý životní styl. Je obnovitelné – na rozdíl třeba od kvalitního stavebního písku, který celosvětově dochází. Dřevo je nadčasový stavební materiál. Při výstavbě se používalo již dávno před tím, než člověk objevil vápno a cement. Vždycky bude populární. Bydlení v domě ze dřeva Vás bude bavit, stejně jako bezpočet našich spokojených klientů.

Unikátní rychlost výstavby montovaných dřevostaveb

Ceny stavebních materiálů i ceny stavebních prací v posledních letech rostly raketovým tempem. Proto roste poptávka po rychlejších technologiích výstavby. Tento trend se odráží ve stále větší oblibě sendvičových dřevostaveb, které šetří náklady na materiál a na čas potřebný k výstavbě.
Pokud Vás život postavil před hotovou věc (další potomek na cestě, nutnost péče o letité rodiče, vynucené stěhování atd.), popřemýšlejte o vlastní montované dřevostavbě postavené na klíč. Zásadní je mít stavební pozemek. Jakmile je hotova základová deska, můžete se za normálních okolností do sendvičové dřevostavby nastěhovat již několik měsíců po zahájení vrchní stavby. Tedy mnohem rychleji, než do zděné stavby.

TOPlist