Montované dřevostavby

Montované domy jsou nejčastěji stavěné dřevostavby v České republice. Tyto dřevostavby pro Vás stavíme ze sendvičových panelů, které na zakázku vyrábíme pěkně v suchu a teple. Hrubá vrchní stavba probíhá během celého roku velmi rychle. Svůj rodinný dům tak můžete mít pod střechou během několika dnů.
V naší nabídce najdete několik desítek projektů montovaných dřevostaveb:  bungalovů i patrových domů. Jsou to typové projekty, které ve vlastní projektové kanceláři rádi upravíme podle Vašich potřeb. Jsme ale zvyklí stavět i atypické dřevostavby, které si sami navrhnete.

Montovaná dřevostavba od nás

Přijďte si do našeho sídla popovídat o svých představách ohledně nového bydlení. Sídlíme samozřejmě v montované dřevostavbě, která zároveň plní úlohu VZOROVÉHO DOMU. Zde s Vámi rádi vše probereme a nabídneme vhodné řešení: typový projekt (s možnými úpravami) nebo atypickou dřevostavbu. Každá naše dřevostavba je originálem, který odráží vkus, představy a životní styl svého majitele.
Dřevo je vysoce estetické, elegantní, a také podporuje zdravý životní styl. Je obnovitelné – na rozdíl třeba od kvalitního stavebního písku, který celosvětově dochází. Dřevo má svou historii a je to nadčasový stavební materiál. Při výstavbě se používalo již dávno před tím, než člověk objevil vápno a cement. Vždycky bude populární. Bydlení v domě ze dřeva Vás bude bavit.

Unikátní rychlost výstavby montovaných dřevostaveb

Ceny stavebních materiálů i ceny stavebních prací stále raketově rostou. Proto roste poptávka po levnějších a rychlejších technologiích stavby. Tento trend se odráží ve stále větší oblibě sendvičových dřevostaveb, které šetří náklady na materiál a na čas potřebný k výstavbě.
Pokud Vás život postavil před hotovou věc (další potomek na cestě, nutnost péče o letité rodiče, vynucené stěhování atd.), popřemýšlejte o vlastní montované dřevostavbě postavené na klíč. Zásadní je mít stavební pozemek. Jakmile je hotova základová deska, můžete se za normálních podmínek do sendvičové dřevostavby nastěhovat během 2-3 měsíců od zahájení vrchní stavby. To je mnohem rychleji, než do zděné stavby.

TOPlist