Reference montovaných domů

Ostravsko – Bungalov 2B s krytou terasou

Ostravsko – Bungalov 2B s krytou terasou

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 2B. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk+bohaté příslušenství. Ideální bydlení pro 4člennou rodinu. Investoři si přáli do našeho typového projektu přidat krytou terasu i krytý hlavní vstup do domu. Rádi jsme jim vyhověli. Bungalov byl majitelům předán v roce 2019.

Karvinsko – Atypický bungalov v dokonalém soukromí

Karvinsko – Atypický bungalov v dokonalém soukromí

Originální montovaná dřevostavba, která svému majiteli zajišťuje dokonalé soukromí. Jedná se o atypický bungalov (Dispozice 2+kk) s pultovou střechou, perfektně ukrytý v zeleni. Majitel bydlí ve městě, přesto se mu podařilo svůj pozemek proměnit v dokonale skrytou oázu plnou klidu a pohody. Realizace na klíč v roce 2021.

Ostravsko – Atypický bungalov s velkou terasou

Ostravsko – Atypický bungalov s velkou terasou

Atypický projekt. Bungalov s velkou terasou je postavený na louce, ve slepé ulici, kde už nikdo další nic nepostaví. Tato montovaná dřevostavba má užitnou plochu 100m²+, sestává ze 4 pokojů a příslušenství. Realizace na klíč 2016.

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov moderního střihu

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov moderního střihu

Tuto montovanou dřevostavbu jsme postavili na základě doporučení nezávislé expertní instituce, které investorka dostala! Jedná se o atypický bungalov s plochou střechu a atikou. Pohledy rodinného domu – viz fotogalerie. Přímo z rodinného domu je vidět dominanta Beskyd – Lysá hora. A v docházkové vzdálenosti vede turistická značka z Frýdku kolem Žermanické a Těrlické přehrady až do Polska. Realizace na klíč 2023.

Ostravsko – Bungalov 5A s klientskými změnami

Ostravsko – Bungalov 5A s klientskými změnami

Základem tohoto projektu je náš typový produkt Bungalov 5A. Tato montovaná dřevostavba patří mezi naše klientsky nejoblíbenější. Jedná se o prostorné 4+kk. V tomto případě jsme na přání investora provedli v půdorysu domu určité změny. Investor si také přál realizovat základovou desku svépomocí. Půdorys bungalovu – viz fotogalerie. Realizace 2023.

Karvinsko – Bungalov 12

Karvinsko – Bungalov 12

Luxusní bungalov s krásným výhledem na Těrlickou přehradu. Jedná se o typový projekt. Dispozice 5+kk+vestavěná garáž. Stavba byla realizována pro architekta v roce 2012.

Karvinsko – Bungalov 10

Karvinsko – Bungalov 10

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10. (Jeho půdorys naleznete v této Galerii.) Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+1. Investor si přál menší změny v půdorysu. Rádi jsme mu vyhověli. Rodinný dům bude stát na poklidném místě. Pozemek má poměrně značný sklon, takže úvodní montáž pro pana jeřábníka byla výzvou. Bungalov byl dle domluvy investorovi předán ve fázi K dokončení, a to v listopadu 2022.

Brněnsko – Atypický patrový dům

Brněnsko – Atypický patrový dům

Tento patrový rodinný dům stavíme pro investora, který momentálně pracuje v zahraničí. Náš pracovní vztah je tedy založený na vzájemné důvěře. Tato montovaná dřevostavba má bezmála 200 m² užitné plochy, 7 pokojů a bohaté příslušenství. Půdorys domu – viz Fotogalerie.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba vyrostla ve městě, do kterého (teoreticky) mohl jezdit na pivo už Jan Lucemburský. Je to atypická montovaná dřevostavba s dispozicí 4+kk. Tento bungalov stojí na kraji rozlehlé louky. Noví majitelé tedy mají krásný výhled do okolí. (Půdorys domu – viz Fotogalerie.) Jsme hrdí na to, že jsme mohli postavit už 2. dům v rámci jedné rodiny. (Fotogalerie prvního domu zde) Realizace na klíč 2022/2023.

Frýdecko-Místecko – Velkorysý atypický bungalov (> 200 m²)

Frýdecko-Místecko – Velkorysý atypický bungalov (> 200 m²)

Velký projekt mladé rodiny (> 200 m²). Investor měl v plánu stavět s jinou firmou, ale na základě doporučení přišel s hotovým projektem k nám. Jedná se o atypický bungalov s dispozicí 5+2+ vestavěná garáž + další příslušenství. Součástí projektu je i velký HS portál (* 6,7 m). Tuto montovanou dřevostavbu jsme po domluvě předali klientovi ve fázi K dokončení, a to v listopadu 2022.

Frýdecko-Místecko – Bungalov 16

Frýdecko-Místecko – Bungalov 16

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 16. Realizace na klíč v roce 2013. (Kryté garážové stání i krytá terasa ze dřeva jsou nadstandardní položky.)

Opavsko – Atypický bungalov

Opavsko – Atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba vyrostla v malebné vesničce kousek před Opavou na konci slepé ulice. Nad ní už je jen jeden dům a louka. Prostě pohoda². Stavba započala jen několik měsíců po první návštěvě investora v naší firmě. Bylo to díky tomu, že k nám přišel s již hotovým projektem. Tento členitý dům s velikou terasou má díky pochozí půdě také dostatek úložných prostor. (Půdorys domu, viz fotogalerie.) Bungalov byl po domluvě klientovi předán v listopadu 2022, aby se mohl začít zabydlovat. Některé dokončovací práce se prováděly až poté.

Karvinsko – Bungalov 19 s klientskými změnami

Karvinsko – Bungalov 19 s klientskými změnami

Tento typový Bungalov 19 s úpravami na míru si investor nechal postavit vedle domu rodičů. Mít zázemí po ruce se určitě vyplatí. Dispozice domu: 4+kk+bohaté příslušenství. Užitná plocha se blíží 150 m². (Půdorys: viz Galerie) Tato montovaná dřevostavba s krytou terasou má díky pochozí půdě také dostatek úložných prostor. Rodinný dům jsme klientovi předali v prosinci 2022. Některé dokončovací práce si investor na vlastní přání zajistí sám.

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Netradiční rodinný dům s nadčasovým vzhledem. Investor za námi přišel s již hotovým projektem. Dobře se připravil na aktuální masivní zdražování elektřiny. Dřevostavba byla klientovi předána ve fázi „Stavba před dokončením“. Realizace 2011.

Ostravsko – Atypický Bungalov

Ostravsko – Atypický Bungalov

Atypický bungalov s difuzně otevřenou konstrukcí, který jsme postavili na základě vlastního projektu investora (projektanta). Dispozice 4+kk. Velikost 128 m². Tuto dřevostavbu jsme klientovi postavili na klíč. Dům investora stojí přímo pod dráty nízkého napětí (Viz fotogalerie). Proto jsme ve spolupráci se specializovanou firmou zajistili zvláštní izolaci vedení, aby montáž mohla probíhat bezpečně a také aby bydlení pro majitele nepředstavovalo žádná rizika. Realizace v roce 2021.

Karvinsko – Bungalov 1A

Karvinsko – Bungalov 1A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A, beze změn. Investorovi byl předán v březnu 2023. Další z našich domů postavených na konci slepé ulice. Ideální místo k bydlení. Tyto montované dřevostavby – Bungalovy řady 1 jsou mezi našimi klienty velmi populární. Představují dostupné rodinné bydlení. Dispozice domu: 4+kk. Půdorys bungalovu, viz Fotogalerie.

Frýdecko-Místecko – atypický bungalov s dechberoucím výhledem

Frýdecko-Místecko – atypický bungalov s dechberoucím výhledem

Bungalov s půdorysem ve tvaru písmene L, postavený na klíč s úpravami podle přání klienta. Atypický projekt. Realizace 2008. Investor v době stavby pracoval v zahraničí. Vše potřebné tedy bylo nutné vykomunikovat na dálku, což byla výzva. Vše ale klaplo, k naprosté spokojenosti klienta. Rodina majitele může ze své terasy pozorovat Palkovické hůrky a při dobré viditelnosti i Moravskoslezské Beskydy. Fotogalerie byla doplňována v letech 2010 a 2022. Je to zajímavé srovnání – potvrzení kvality a trvanlivosti našich montovaných dřevostaveb.

Karvinsko – Bungalov 21 (2v1, tedy dvougenerační bungalov)

Karvinsko – Bungalov 21 (2v1, tedy dvougenerační bungalov)

Jedná se o typový projekt Bungalov 21. Zčásti bezbariérová dřevostavba se 2 samostatnými bytovými jednotkami. Ideální řešení, pokud se potřebujete postarat o své rodiče nebo děti, které potřebují zvýšenou péči. Rozumný investor do budoucna počítal s možnými výpadky elektřiny – obě bytové jednotky lze vytápět i alternativně. Realizace 2016/2017. Hrubá stavba proběhla v zimě!

Novojičínsko – Bungalov 13 s prostornou 2garáží

Novojičínsko – Bungalov 13 s prostornou 2garáží

Tato větší montovaná dřevostavba byla realizována na klíč a předána investorovi v roce 2012. Jedná se o náš typový bungalov s vestavěnou garáží pro 2 osobní vozy. Tento rodinný dům má difuzně otevřenou konstrukci.

Karvinsko – Bungalov 18

Karvinsko – Bungalov 18

Luxusní montovaná dřevostavba se 2 garážemi a 2 terasami. Jedná se o Bungalov 18. Realizace hrubé stavby v roce 2011.

Šenov –  Bungalov RD1 (sídlo společnosti MORAVIA WOOD)

Šenov – Bungalov RD1 (sídlo společnosti MORAVIA WOOD)

Tuto montovanou dřevostavbu jsme si podle typového projektu vytvořili v našem projekčním oddělení a poté sami do posledního šroubku postavili. Tato dřevostavba je stará 21 let. Slouží jako VZOROVÝ DŮM. Klient se při domluvené schůzce sám může přesvědčit o kvalitě a trvanlivosti našich montovaných dřevostaveb.

Ostravsko – Bungalov 1C

Ostravsko – Bungalov 1C

Jedná se o typový projekt Bungalov 1C s úpravami dle přání klienta (Dispozice 4+kk). Zastavěná plocha 109 m². Tento rodinný dům patří u našich klientů k nejoblíbenějším. Tato montovaná dřevostavba byla v září 2022 klientovi dle domluvy předána ve fázi „K dokončení“.

Karvinsko – Bungalov 14

Karvinsko – Bungalov 14

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 14 (4+kk s vestavěnou garáží) postavený v roce 2011. Tento rodinný dům byl investorovi předán ve fázi Hrubá stavba a byly na něm provedeny nějaké dokončovací práce. Později si investor u nás doobjednal kryté parkovací stání pro 2 osobní vozy.

Karvinsko – Bungalov 5A

Karvinsko – Bungalov 5A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 5A postavený s mírnými úpravami podle potřeb klienta. Klient nás požádal o změnu velikosti některých místností. Dokončení projektu: zima 2021/2022.

Ostravsko – Bungalov 10

Ostravsko – Bungalov 10

Dřevostavba s krytým vchodem a menší krytou terasou v klidové zóně. Jedná se o typový projekt Bungalov 10. Realizace na klíč v roce 2009.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Atypická montovaná dřevostavba s prostornou terasou v klidové části domu. Bungalov byl postaven na krásném místě u lesíka na základě projektu investora. Realizace 2011.

Karvinsko – Bungalov 1C

Karvinsko – Bungalov 1C

Jedná se o typový projekt Bungalov 1C s úpravami, který jsme postavili pro mladou rodinu (Dispozice 4+kk). Tento rodinný dům patří u našich klientů k nejoblíbenějším. Základní montáž proběhla v únoru 2022. Dům byl klientovi předán 4 měsíce poté, tedy nadstandardně rychle. Půdorys této montované dřevostavby, viz fotogalerie. Investor byl s kvalitou naší práce spokojen, a proto – kvůli změně svých okolností – nás požádal o rozšíření stávající stavby. Více info zde.

Karvinsko – Bungalov 20

Karvinsko – Bungalov 20

Dřevostavba s atypickými prvky (např. přiznané krovy v exteriéru). Vychází z bungalovu 20. Realizace v roce 2017.

Ostravsko – atypický bungalov

Ostravsko – atypický bungalov

Atypický projekt. Stále ještě „novostavba“ (realizace 2017). Bungalov postavený na klíč.
Fasáda domu v odstínech šedé působí v kombinaci s antracitovými rámy oken elegantně.

Novojičínsko – Atypický bungalov

Novojičínsko – Atypický bungalov

Atypický bungalov postavený na základě hotového projektu klienta. Investorovi na poslední chvíli odřekla stavební firma. Od své kolegyně, naší spokojené klientky, dostal tip na nás. Díky dobré organizaci práce se tuto „last minute stavbu“ podařilo dokončit na začátku roku 2022.

Havířovsko – atypický bungalov

Havířovsko – atypický bungalov

Atypický bezbariérový bungalov postavený na klíč. Veškeré klientské změny zpracovalo naše vlastní projekční oddělení. Realizace v roce 2015.

Karvinsko – Bungalov 1B s úpravou dispozice po několika letech

Karvinsko – Bungalov 1B s úpravou dispozice po několika letech

Původně typový projekt Bungalov 1B s vestavěnou garáží. Realizace 2006. Na žádost klienta jsme po několika letech přestavěli vestavěnou garáž na dětský pokoj. V montované dřevostavbě nejsou pozdější úpravy v půdorysu žádná velká věda.

Ostravsko – Bungalov 7

Ostravsko – Bungalov 7

Jedná se o Bungalov 7 – typový projekt lehce poupravený podle představ klienta v našem projekčním oddělení. V éře raketového zdražování surovin, materiálů i energií jde o jeden z cenově dostupných rodinných domů. Dokončení stavby: Zima 2021/2022

Ostravsko – Bungalov 5A

Ostravsko – Bungalov 5A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 5A postavený s mírnými úpravami podle představ a potřeb klienta. Bungalov byl postavený na klíč, a to včetně elegantního cihličkového obkladu fasády. Realizace 2007.

Karvinsko – Bungalov 5A

Karvinsko – Bungalov 5A

Toto je jeden z klientsky nejoblíbenějších bungalovů. Jedná se o typový projekt: Bungalov 5A. Realizace v roce 2010.

Atypická dřevostavba – Frýdecko-Místecko

Atypická dřevostavba – Frýdecko-Místecko

Atypická dřevostavba s plochou střechou postavená na základě projektu investora. Je to dům určený pro správce rozsáhlého soukromého areálu. Z pozemku je krásný výhled na panorama Beskyd.

Ostravsko – Atypický bungalov

Ostravsko – Atypický bungalov

Atypický bungalov postavený na klíč. Dřevostavba byla naprojektována se 2 bytovými jednotkami. Zahrnovala byt majitelky a psí salon.

Střední Čechy – Atypický bungalov

Střední Čechy – Atypický bungalov

Klient si tento atypický bungalov objednal jako hrubou stavbu. Stavba probíhala v zimě 2008 a trvala 4 dny. V rámci dobrých vztahů jsme později klientovi ZDARMA poskytli konzultace týkající se dokončovacích prací.

Opavsko – Bungalov 1C

Opavsko – Bungalov 1C

Česká klasika. Bungalov čtvercového půdorysu s valbovou střechou. Jedná se o typový projekt Bungalov 1C. Tento rodinný dům (Dispozice 4+kk) byl investorovi předán ve fázi Hrubá stavba v roce 2018.

Karvinsko – Bungalov 1C

Karvinsko – Bungalov 1C

Mladý manželský pár si vybral typový projekt Bungalov 1A, v němž si vyžádal větší změny v půdorysu dřevostavby. Klientům jsme rádi vyšli vstříc a požadované změny zapracovali do projektu. Vznikl tak nový typový projekt Bungalov 1C. Bungalovy řady 1 patří u našich klientů mezi velmi oblíbené. Realizace 2007.

Ostravsko – Bungalov 5B u vrbového potůčku

Ostravsko – Bungalov 5B u vrbového potůčku

Jedná se o typový bungalov 5B s vestavěnou garáží. Investorovi se podařilo sehnat pozemek, jehož přidanou hodnotou je klid a soukromí. Realizace 2007. Aktuální fotografie pořízeny 14 let od předání stavby. Naše montované dřevostavby vydrží a jen minimálně se prodávají dál.

Ostravsko – Dům Start

Ostravsko – Dům Start

Jednoduchý typový projekt: Dům Start. Startovací bydlení za rozumné peníze. Realizace dřevostavby 2012.

TOPlist