Reference montovaných domů

Bungalov 2B s krytou terasou – Ostravsko

Bungalov 2B s krytou terasou – Ostravsko

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 2B. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk+bohaté příslušenství. Je to ideální bydlení pro 4člennou rodinu. Investoři si přáli do našeho typového projektu přidat krytou terasu i krytý hlavní vstup do domu. Rádi jsme jim vyhověli. Bungalov 2B byl majitelům předán v roce 2019.

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Typový projekt Bungalov 7 patří mezi naše klientsky nejoblíbenější montované dřevostavby. Jedná se o rodinný dům se sedlovou střechou a dispozicí 3+kk. Tento se nachází v poklidné rezidenční čtvrti města s dlouhou historií. Na přání investora jsme v něm provedli určité změny v půdorysu. Například v klidové zóně domu byla „dokreslena“ útulná krytá terasa. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii. Tato dřevostavba byla investorům postavena na klíč a předána v roce 2023.

Bungalov 1A s klientskými změnami – Jihomoravský kraj

Bungalov 1A s klientskými změnami – Jihomoravský kraj

Tento bungalov „vyrostl“ v Moravském krasu, na okraji menší obce s bohatou historií. Vychází z našeho Bungalovu 1A. Jedná se o kompaktní, elegantní dům s menší krytou terasou. Bungalovy řady 1 patří mezi klientsky nejoblíbenější. Půdorys tohoto bungalovu byl zásadně upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Například v něm došlo ke změně dispozice. Stavěli jsme na doporučení. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii. Realizace na klíč v roce 2023.

Bungalov 21 se 2 bytovými jednotkami – Karvinsko

Bungalov 21 se 2 bytovými jednotkami – Karvinsko

Bungalov 21 v sobě ukrývá 2 samostatné bytové jednotky. Jedná se tedy o dvougenerační bydlení. Zásadní je, že tato montovaná dřevostavba byla postavena jako bezbariérová. Je to náš typový projekt Bungalov 21, v jehož půdorysu jsme ZDARMA provedli dílčí změny na přání investora. Vrchní stavbu jsme dokončili na klíč za 3 měsíce a realizace proběhla v roce 2018.

Atypický bungalov – Opavsko

Atypický bungalov – Opavsko

Tato montovaná dřevostavba vyrostla v malebné vesničce kousek od Opavy před koncem slepé ulice, ve které už následuje pouze jeden dům a louka. Prostě pohoda². Stavba započala jen několik měsíců po první návštěvě investora v naší firmě. Přišel k nám s již hotovým projektem, protože nebyl spokojen s přístupem původní stavební firmy. Tento členitý dům s terasou má díky pochozí půdě také dostatek úložných prostor. (Půdorys domu, viz fotogalerie.) Bungalov byl po domluvě klientovi předán v listopadu 2022 a až poté se dodělávaly některé dokončovací práce.

Atypická montovaná dřevostavba s velkou terasou – Ostravsko

Atypická montovaná dřevostavba s velkou terasou – Ostravsko

Tato atypická montovaná dřevostavba s velkou terasou stojí na louce, ve slepé uličce, kde už nikdo další nic nepostaví. Tento bungalov má užitnou plochu 100m²+, sestává ze 4 pokojů a příslušenství. Postavili jsme ho na klíč v roce 2015.

Frýdecko-Místecko – Bungalov 16

Frýdecko-Místecko – Bungalov 16

Tuto montovanou dřevostavbu, která je naším typovým projektem Bungalov 16, jsme postavili na klíč v roce 2013. (Kryté garážové stání i terasu si později realizovala sama majitelka.)

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov moderního střihu

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov moderního střihu

Tuto montovanou dřevostavbu jsme postavili na základě doporučení nezávislé expertní instituce, které investorka dostala! Jedná se o atypický bungalov s plochou střechou a atikou. (Dispozice 3+1) Navíc, přímo z rodinného domu je vidět dominanta Beskyd – Lysá hora. A v docházkové vzdálenosti vede turistická značka z Frýdku kolem Žermanické a Těrlické přehrady až do Polska. Realizace na klíč v roce 2023. Pohledy rodinného domu – viz fotogalerie. 

Ostravsko – Bungalov 13 s vestavěnou 2garáží

Ostravsko – Bungalov 13 s vestavěnou 2garáží

Toto je náš typový projekt Bungalov 13: větší rodinný dům (5+kk) s vestavěnou garáží pro 2 vozy. Realizace v roce 2019. Spokojení klienti si od nás po čase nechali postavit zastřešenou terasu.

Karvinsko – Přístavba k typovému projektu Bungalov 1C

Karvinsko – Přístavba k typovému projektu Bungalov 1C

Spokojený investor se záhy po zabydlení v nové montované dřevostavbě (náš typový projekt Bungalov 1C) rozhodl svůj rodinný dům podstatně rozšířit. Po dokončení přístavby má tento bungalov o 50% větší užitnou plochu. Půdorysy původního typového projektu i nynějšího atypického projektu rodinného domu jsou ve fotogalerii, stejně jako vybrané snímky z průběhu přístavby. Přístavba, stejně jako původní typový projekt, byly klientovi postaveny na klíč. Přístavba byla předána v roce 2023.

Frýdecko-Místecko – Velkorysý atypický bungalov (> 200 m²)

Frýdecko-Místecko – Velkorysý atypický bungalov (> 200 m²)

Velký projekt mladé rodiny (> 200 m²). Investor měl v plánu stavět s jinou firmou, ale na základě doporučení přišel s hotovým projektem k nám. Jedná se o atypický bungalov s dispozicí 5+2 s vestavěnou garáží a dalším bohatým příslušenstvím. Součástí projektu je i velký HS portál (* 6,7 m). Tuto montovanou dřevostavbu jsme po domluvě předali klientovi ve fázi K dokončení, a to v listopadu 2022.

Ostravsko – Bungalov 2A s klientskými změnami

Ostravsko – Bungalov 2A s klientskými změnami

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 2A postavený s mírnými úpravami podle potřeb klienta. Dispozice bungalovu: 4+kk. Rodinný dům byl postaven na klíč a předán investorovi v roce 2017.

Ostravsko – Bungalov 5A s klientskými změnami

Ostravsko – Bungalov 5A s klientskými změnami

Mezi naše nejoblíbenější montované dřevostavby patří tento typový projekt Bungalov 5A. Jedná se o prostorné 4+kk, které nabízí dostupné bydlení pro 4člennou rodinu. V tomto případě jsme na přání investora provedli určité změny v půdorysu rodinného domu – viz fotogalerie. Investor si také chtěl sám postavit základovou desku. Realizace stavby v roce 2023.

Karvinsko – Bungalov 19 s klientskými změnami

Karvinsko – Bungalov 19 s klientskými změnami

Tento náš typový projekt Bungalov 19 s úpravami na míru si investor nechal postavit vedle domu rodičů, protože si přál mít dobré zázemí. Montovaná dřevostavba má dispozici 4+kk s bohatým příslušenstvím a užitnou plochou téměř 150 m². (Půdorys: viz Galerie) Tento rodinný dům s krytou terasou má také díky pochozí půdě dostatek úložných prostor. Předali jsme ho klientovi po domluvě v prosinci 2022 a až poté proběhly některé dokončovací práce.

Karvinsko – Bungalov 12

Karvinsko – Bungalov 12

Luxusní montovaná dřevostavba s krásným výhledem na přehradu. Jedná se o typový projekt Bungalov 12 s dispozicí 5+kk s krytou terasou a vestavěnou garáží. Tento rodinný dům jsme postavili na klíč pro architekta v roce 2012.

Karvinsko – Bungalov 10

Karvinsko – Bungalov 10

Tuto montovanou dřevostavbu jsme investorovi dle domluvy předali v listopadu 2022 a to ve fázi K dokončení. Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10 s dispozicí 4+1, jehož půdorys naleznete v této Galerii. V půdorysu domu jsme na přání klienta udělali menší změny. Pozemek má poměrně značný sklon, takže úvodní montáž pro pana jeřábníka byla výzvou. Co je ale zásadní, tento rodinný dům bude stát na poklidném místě ve slepé ulici. 

Brněnsko – Atypický patrový dům

Brněnsko – Atypický patrový dům

Tento patrový rodinný dům jsme stavěli investorovi, který během stavby pracoval v zahraničí. Náš pracovní vztah byl tedy založený na vzájemné důvěře. Tato montovaná dřevostavba má bezmála 200 m² užitné plochy, 7 pokojů a bohaté příslušenství. Půdorys domu – viz Fotogalerie. Realizace RD v roce 2022.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Tato montovaná dřevostavba vyrostla ve městě, do kterého (teoreticky) mohl jezdit na pivo už Jan Lucemburský. Je to atypická montovaná dřevostavba s dispozicí 4+kk, která stojí na kraji rozlehlé louky. Noví majitelé tedy mají krásný výhled do okolí. (Půdorys domu – viz Fotogalerie.) Jsme hrdí na to, že jsme mohli postavit už 2. dům v rámci jedné rodiny. (Fotogalerie prvního domu zde) Realizace na klíč 2022/2023.

Karvinsko – Atypický bungalov v dokonalém soukromí

Karvinsko – Atypický bungalov v dokonalém soukromí

Originální montovaná dřevostavba, která svému majiteli zajišťuje dokonalé soukromí. Jedná se o atypický bungalov (Dispozice 2+kk) s pultovou střechou, perfektně ukrytý v zeleni. Majitel bydlí ve městě, přesto se mu podařilo svůj pozemek proměnit v dokonale skrytou oázu plnou klidu a pohody. Realizace na klíč v roce 2021.

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Netradiční rodinný dům s nadčasovým vzhledem. Investor za námi přišel s již hotovým projektem. Dobře se připravil na aktuální masivní zdražování elektřiny. Dřevostavba byla klientovi předána ve fázi „Stavba před dokončením“. Realizace 2011.

Ostravsko – Bungalov 1C

Ostravsko – Bungalov 1C

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1C s úpravami podle potřeb klienta (Dispozice 4+kk). Tento rodinný dům patří u našich klientů k nejoblíbenějším. Byl postaven na klíč a předán investorovi v roce 2019.

Karvinsko – Bungalov 1A

Karvinsko – Bungalov 1A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A, beze změn. Investorovi byl předán v březnu 2023. Další z našich domů postavených na konci slepé ulice. Ideální místo k bydlení. Tyto montované dřevostavby – Bungalovy řady 1 jsou mezi našimi klienty velmi populární. Představují dostupné rodinné bydlení. Dispozice domu: 4+kk. Půdorys bungalovu, viz Fotogalerie.

Frýdecko-Místecko – atypický bungalov s dechberoucím výhledem

Frýdecko-Místecko – atypický bungalov s dechberoucím výhledem

Bungalov s půdorysem ve tvaru písmene L, postavený na klíč s úpravami podle přání klienta. Atypický projekt. Realizace 2008. Investor v době stavby pracoval v zahraničí. Vše potřebné tedy bylo nutné vykomunikovat na dálku, což byla výzva. Vše ale klaplo, k naprosté spokojenosti klienta. Rodina majitele může ze své terasy pozorovat Palkovické hůrky a při dobré viditelnosti i Moravskoslezské Beskydy. Fotogalerie byla doplňována v letech 2010 a 2022. Je to zajímavé srovnání – potvrzení kvality a trvanlivosti našich montovaných dřevostaveb.

Karvinsko – Bungalov 21 (2v1, tedy dvougenerační bungalov)

Karvinsko – Bungalov 21 (2v1, tedy dvougenerační bungalov)

Jedná se o typový projekt Bungalov 21. Zčásti bezbariérová dřevostavba se 2 samostatnými bytovými jednotkami. Ideální řešení, pokud se potřebujete postarat o své rodiče nebo děti, které potřebují zvýšenou péči. Rozumný investor do budoucna počítal s možnými výpadky elektřiny – obě bytové jednotky lze vytápět i alternativně. Realizace 2016/2017. Hrubá stavba proběhla v zimě!

Novojičínsko – Bungalov 13 s prostornou 2garáží

Novojičínsko – Bungalov 13 s prostornou 2garáží

Tato větší montovaná dřevostavba byla realizována na klíč a předána investorovi v roce 2012. Jedná se o náš typový projekt Bungalov 13 (Dispozice 5+kk) s vestavěnou garáží pro 2 osobní vozy. Tento rodinný dům má difuzně otevřenou konstrukci.

Ostravsko – Atypický Bungalov

Ostravsko – Atypický Bungalov

Atypický bungalov s difuzně otevřenou konstrukcí, který jsme postavili na základě vlastního projektu investora (projektanta). Dispozice 4+kk. Velikost 128 m². Tuto dřevostavbu jsme klientovi postavili na klíč. Dům investora stojí přímo pod dráty nízkého napětí (Viz fotogalerie). Proto jsme ve spolupráci se specializovanou firmou zajistili zvláštní izolaci vedení, aby montáž mohla probíhat bezpečně a také aby bydlení pro majitele nepředstavovalo žádná rizika. Realizace v roce 2021.

Šenov –  Bungalov RD1 (sídlo společnosti MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.)

Šenov – Bungalov RD1 (sídlo společnosti MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.)

Projekt této montované dřevostavby jsme si vymysleli v našem projekčním oddělení a poté sami do posledního šroubku postavili. (Typový projekt Bungalov RD1) Tato dřevostavba je stará 24 let. Slouží jako VZOROVÝ DŮM. Klient se při (předem domluvené) schůzce sám může přesvědčit o kvalitě a trvanlivosti našich montovaných dřevostaveb.

Karvinsko – Bungalov 14

Karvinsko – Bungalov 14

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 14 (4+kk s vestavěnou garáží) postavený v roce 2011. Tento rodinný dům byl investorovi předán ve fázi Hrubá stavba a byly na něm provedeny nějaké dokončovací práce. Později si spokojený investor u nás doobjednal kryté parkovací stání pro 2 osobní vozy.

Karvinsko – Bungalov 5A

Karvinsko – Bungalov 5A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 5A postavený s mírnými úpravami podle potřeb klienta. Klient nás požádal o změnu velikosti některých místností. Dokončení projektu: zima 2021/2022.

Ostravsko – Bungalov 1C

Ostravsko – Bungalov 1C

Jedná se o typový projekt Bungalov 1C s úpravami dle přání klienta (Dispozice 4+kk). Zastavěná plocha 109 m². Tento rodinný dům patří u našich klientů k nejoblíbenějším. Tato montovaná dřevostavba byla v září 2022 klientovi dle domluvy předána ve fázi „K dokončení“.

Karvinsko – Atypický bungalov

Karvinsko – Atypický bungalov

Atypická montovaná dřevostavba s prostornou terasou v klidové části domu. Bungalov byl postaven na krásném místě u lesíka na základě projektu investora. Realizace 2011.

Ostravsko – Bungalov 10

Ostravsko – Bungalov 10

Dřevostavba s krytým vchodem a menší krytou terasou v klidové zóně. Jedná se o typový projekt Bungalov 10. Realizace na klíč v roce 2009.

Karvinsko – Bungalov 1C

Karvinsko – Bungalov 1C

Jedná se o typový projekt Bungalov 1C s úpravami, který jsme postavili pro mladou rodinu (Dispozice 4+kk). Tento rodinný dům patří u našich klientů k nejoblíbenějším. Základní montáž proběhla v únoru 2022. Dům byl klientovi předán 4 měsíce poté, tedy nadstandardně rychle. Půdorys této montované dřevostavby, viz fotogalerie. Investor byl s kvalitou naší práce spokojen, a proto – kvůli změně svých okolností – nás požádal o rozšíření stávající stavby. Více info zde.

Karvinsko – Bungalov 20

Karvinsko – Bungalov 20

Montovaná dřevostavba s atypickými prvky (např. přiznané krovy v exteriéru). Vychází z našeho typového projektu Bungalov 20. Realizace v roce 2017.

Ostravsko – atypický bungalov

Ostravsko – atypický bungalov

Atypický projekt mladých manželů. Realizace proběhla v roce 2017. Tuto montovanou dřevostavbu jsme investorům postavili na klíč. Fasáda domu v odstínech šedé působí v kombinaci s antracitovými rámy oken elegantně.

Novojičínsko – Atypický bungalov

Novojičínsko – Atypický bungalov

Atypický bungalov postavený na základě hotového projektu klienta. Investorovi na poslední chvíli odřekla stavební firma. Od své kolegyně, naší spokojené klientky, dostal tip na nás. Díky dobré organizaci práce se tuto „last minute stavbu“ podařilo dokončit na začátku roku 2022.

Karvinsko – atypický bungalov

Karvinsko – atypický bungalov

Atypický bezbariérový bungalov postavený na klíč. Veškeré klientské změny zpracovalo naše vlastní projekční oddělení. Realizace v roce 2015.

Karvinsko – Bungalov 1B s úpravou dispozice po několika letech

Karvinsko – Bungalov 1B s úpravou dispozice po několika letech

Původně typový projekt Bungalov 1B (3+kk) s vestavěnou garáží a menší krytou terasou. Realizace na klíč v roce 2006. Na žádost klienta jsme po několika letech přestavěli vestavěnou garáž na dětský pokoj. V montované dřevostavbě nejsou pozdější úpravy v půdorysu žádná velká věda. Aktuální dispozice: 4+kk s menší krytou terasou.

Ostravsko – Bungalov 7

Ostravsko – Bungalov 7

Jedná se o Bungalov 7 – typový projekt lehce poupravený podle představ klienta v našem projekčním oddělení. V éře raketového zdražování surovin, materiálů i energií jde o jeden z cenově dostupných rodinných domů. Dokončení stavby: Zima 2021/2022

Ostravsko – Bungalov 5A

Ostravsko – Bungalov 5A

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 5A postavený s mírnými úpravami podle představ a potřeb klienta. Bungalov byl postavený na klíč, a to včetně elegantního cihličkového obkladu fasády. Realizace 2007.

Karvinsko – Bungalov 5A

Karvinsko – Bungalov 5A

Toto je jeden z klientsky nejoblíbenějších bungalovů. Jedná se o typový projekt: Bungalov 5A. Realizace v roce 2010.

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Frýdecko-Místecko – Atypická dřevostavba

Atypická dřevostavba s plochou střechou postavená na základě projektu investora. Je to dům určený pro správce rozsáhlého soukromého areálu. Z pozemku je krásný výhled na panorama Beskyd.

Ostravsko – Atypický bungalov

Ostravsko – Atypický bungalov

Atypický bungalov postavený na klíč. Dřevostavba byla naprojektována se 2 bytovými jednotkami. Zahrnovala byt majitelky a psí salon.

Střední Čechy – Atypický bungalov

Střední Čechy – Atypický bungalov

Klient si tento atypický bungalov objednal jako hrubou stavbu. Stavba probíhala v zimě 2008 a trvala 4 dny. V rámci dobrých vztahů jsme později klientovi ZDARMA poskytli konzultace týkající se dokončovacích prací.

Opavsko – Bungalov 1C

Opavsko – Bungalov 1C

Česká klasika. Bungalov čtvercového půdorysu s valbovou střechou. Jedná se o typový projekt Bungalov 1C. Tento rodinný dům (Dispozice 4+kk) byl investorovi předán ve fázi Hrubá stavba v roce 2018.

Karvinsko – Bungalov 1C

Karvinsko – Bungalov 1C

Mladý manželský pár si vybral typový projekt Bungalov 1A, v němž si vyžádal větší změny v půdorysu dřevostavby. Klientům jsme rádi vyšli vstříc a požadované změny zapracovali do projektu. Vznikl tak nový typový projekt Bungalov 1C, který se postupně „vypracoval“ mezi naše klientsky nejoblíbenější rodinné domy. Realizace na klíč v roce 2007.

Ostravsko – Bungalov 5B u vrbového potůčku

Ostravsko – Bungalov 5B u vrbového potůčku

Jedná se o typový bungalov 5B s vestavěnou garáží. Investorovi se podařilo sehnat pozemek, jehož přidanou hodnotou je klid a soukromí. Realizace 2007. Aktuální fotografie pořízeny 14 let od předání stavby. Naše montované dřevostavby vydrží a jen minimálně se prodávají dál.

Ostravsko – Bungalov Start

Ostravsko – Bungalov Start

Jednoduchý typový projekt: Dům Start. Startovací bydlení pro bezdětné páry nebo 3členné rodiny za rozumné peníze. Realizace montované dřevostavby v roce 2012.

TOPlist