Reference montované domy

Těrlicko

Těrlicko

Bungalov s krásným výhledem na Těrlickou přehradu. Atypický projekt. Stavba byla realizována dle vlastního návrhu investora (architekta).

Opavsko

Opavsko

Atypický dům, který si pro sebe vymyslela a naprojektovala sama investorka (architektka). Realizace MORAVIA WOOD.

Karvinsko

Karvinsko

Atypická montovaná dřevostavba postavená na základě projektu investora.

Havířov – Dolní Suchá

Havířov – Dolní Suchá

Původně typový projekt bungalovu 1B s vestavěnou garáží. Po několika letech byla na žádost klienta garáž přestavěna na dětský pokoj. 

Horní Bludovice

Horní Bludovice

Atypická montovaná dřevostavba s luxusní dvougaráží. Projekt vznikl díky jasné vizi investora v našem vlastním projekčním oddělení.

Petřvald

Petřvald

Toto je jeden z našich prvních bungalovů postavený na klíč. Už dospěl a vyzrál...

Šenov

Šenov

Sídlo společnosti MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o. Je to montovaná dřevostavba, kterou jsme si sami postavili podle typového projektu vytvořeného v našem projekčním oddělení. Dům je velmi prostorný.

Čeladná

Čeladná

Toto je už od pohledu atypická dřevostavba. Je to dům určený pro správce rozsáhlého soukromého areálu.

Havířovsko

Havířovsko

Bezbariérový bungalov se 2 samostatnými bytovými jednotkami. Jedná se o typový projekt Bungalov 21, v jehož půdorysu byly ZDARMA provedeny dílčí změny na přání investora. Vrchní stavba byla dokončena na klíč za necelé 3 měsíce.

Velké Popovice

Velké Popovice

Klient si tento bungalov objednal jako hrubou stavbu. Stavba probíhala v zimě a trvala 4 dny. V rámci dobrých vztahů jsme později klientovi ZDARMA poskytli konzultace týkající se dokončovacích prací. 

TOPlist