Právě stavíme

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov moderního střihu

Frýdecko-Místecko – Atypický bungalov moderního střihu

Tuto montovanou dřevostavbu stavíme na základě doporučení nezávislé expertní instituce, které investorka dostala! Jedná se atypický bungalov, který bude mít plochou střechu s atikou. Pohled rodinného domu – viz fotogalerie. Přímo z rodinného domu bude vidět dominanta Beskyd – Lysá hora. A v docházkové vzdálenosti vede turistická značka z Frýdku kolem Žermanické a Těrlické přehrady až do Polska. Pohyb je zdravý. 😊 Termín montáže bude 28.3.

Bungalov 5A se změnami – Ostravsko

Bungalov 5A se změnami – Ostravsko

Základem tohoto projektu je náš typový produkt Bungalov 5A. V tomto případě jsme rádi vyhověli investorovi a provedli určité změny v půdorysu domu. Investor si také přál realizovat svépomocí základovou desku. Tato montovaná dřevostavba patří mezi naše klientsky nejoblíbenější. Jedná se o prostorné 4+kk. Půdorys bungalovu zde.

Brněnsko – Atypický patrový dům

Brněnsko – Atypický patrový dům

Tento patrový rodinný dům stavíme pro investora, který momentálně pracuje v zahraničí. Náš pracovní vztah je tedy založený na vzájemné důvěře. Tato montovaná dřevostavba má bezmála 200 m² užitné plochy, 7 pokojů a bohaté příslušenství. Půdorys domu – viz Fotogalerie.

Atypický bungalov – Karvinsko

Atypický bungalov – Karvinsko

Tato montovaná dřevostavba vyrůstá ve městě, do kterého (teoreticky) mohl jezdit na pivo už Jan Lucemburský. Je to atypická montovaná dřevostavba  s dispozicí 4+kk. Tento bungalov vyrůstá na kraji rozlehlé louky. Noví majitelé tedy budou mít krásný výhled do okolní krajiny. (Půdorys domu – viz Fotogalerie.) Jsme hrdí na to, že stavíme už 2. dům v rámci jedné rodiny. (Fotogalerie prvního domu zde)

Bungalov 1A – Karvinsko

Bungalov 1A – Karvinsko

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A, beze změn. Další z našich domů postavených na konci slepé ulice. Ideální místo. Tyto montované dřevostavby – Bungalovy řady 1 jsou mezi našimi klienty velmi populární. Představují dostupné bydlení pro rodiny. Dispozice domu: 4+kk. Půdorys bungalovu, viz Fotogalerie.

TOPlist