Právě stavíme

Jeseníky – Atypický bungalov s jedinečným výhledem

Jeseníky – Atypický bungalov s jedinečným výhledem

Tato montovaná dřevostavba vyrůstá na hranici CHKO Jeseníky. Investorka bude mít ze svého domu panoramatický výhled na okolní hory. Od začátku věděla, že chce dřevostavbu, protože řadu let žila v Severní Evropě. Jedná se o atypický bungalov (Dispozice 4+kk) se sedlovou střechou, který bude částečně obložen dřevem. Bude hodně světlý a vzdušný. Na střeše bude mít FVE panely. Projekt vznikl v našem projekčním oddělení. Půdorys a pohledy – viz fotogalerie.

Atypický bungalov do L – Karvinsko

Atypický bungalov do L – Karvinsko

Náš nový rodinný dům „vyrůstá“ ve městě, které už má za sebou více než 700 let své existence. Jedná se o zcela atypický bungalov s půdorysem ve tvaru písmene „L“. Investoři nás ve firmě navštívili s jasnou koncepcí domu, projekt jsme nakreslili u nás. Tato montovaná dřevostavba bude mít větší krytou terasu. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii.

Ostravsko – Větší atypický bungalov (150 m²+)

Ostravsko – Větší atypický bungalov (150 m²+)

Tuto montovanou dřevostavbu stavíme na základě doporučení. Jedná se o větší atypický bungalov (Dispozice 5+kk+ bohaté příslušenství) s valbovou střechou. Rodinný dům se nachází v klidné rezidenční čtvrti. Bude obklopen zelení. Žádné kamiony v doslechu… Dominantou tohoto bungalovu je 50metrová hlavní společenská místnost, v níž je vyhrazen prostor kuchyňské lince ve tvaru U. RD je projektován jako chytrá domácnost. Půdorys a pohledy dřevostavby ve fotogalerii.
Druhá menší základová deska je určena pro 2garáž. V aktuálních mrazech provádíme práce v interiéru. (Viz fotogalerie)

TOPlist