Právě stavíme

Bungalov 1A s klientskými změnami – Jihomoravský kraj

Bungalov 1A s klientskými změnami – Jihomoravský kraj

Náš nový rodinný dům „vyrůstá“ v Moravském krasu, na okraji menší obce s bohatou historií. Tato montovaná dřevostavba vychází z našeho Bungalovu 1A. Jedná se o jednoduchý, elegantní domek s menší krytou terasou. Bungalovy řady 1 patří mezi klientsky nejoblíbenější. Půdorys tohoto bungalovu byl zásadně upraven na základě přání a aktuálních potřeb investora. Stavíme na doporučení. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii.

Ostravsko – Větší atypický bungalov (150 m²+)

Ostravsko – Větší atypický bungalov (150 m²+)

Tuto montovanou dřevostavbu stavíme na základě doporučení. Jedná se o větší atypický bungalov (Dispozice 5+kk+ bohaté příslušenství) s valbovou střechou. Rodinný dům se nachází v klidné rezidenční čtvrti. Bude obklopen zelení. Žádné kamiony v doslechu… Dominantou tohoto bungalovu je 50metrová hlavní společenská místnost, v níž je vyhrazen prostor kuchyňské lince ve tvaru U. RD je projektován jako chytrá domácnost. Půdorys a pohledy dřevostavby ve fotogalerii.
Druhá menší základová deska je určena pro 2garáž.

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Bungalov 7 s klientskými změnami – Ostravsko

Typový Bungalov 7 patří mezi naše klientsky nejoblíbenější. Jedná se o rodinný dům se sedlovou střechou a dispozicí 3+kk. Tato nová montovaná dřevostavba vyrůstá v poklidné rezidenční čtvrti města s dlouhou historií. Na přání investora jsme v ní provedli určité změny v půdorysu. Například v klidové zóně domu byla „dokreslena“ útulná krytá terasa. Půdorys a pohledy bungalovu ve fotogalerii.

Karvinsko – Přístavba k typovému projektu Bungalov 1C

Karvinsko – Přístavba k typovému projektu Bungalov 1C

Spokojený investor se záhy po zabydlení v nové montované dřevostavbě Bungalov 1C rozhodl tento náš typový projekt rozšířit. Po dokončení přístavby má tento dům o 50% větší užitnou plochu. Půdorys původního typového projektu i nynějšího atypického projektu rodinného domu jsou ve fotogalerii, stejně jako vybrané snímky z průběhu přístavby.

TOPlist