Právě stavíme

Bungalov 10 – Karvinsko

Bungalov 10 – Karvinsko

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 10. Tato montovaná dřevostavba má dispozici 4+1. Investor si přál menší změny v půdorysu. Rádi jsme mu vyhověli. Rodinný dům bude stát na poklidném místě. Pozemek má poměrně značný sklon, takže úvodní montáž pro pana jeřábníka byla výzvou. Půdorys bungalovu zde.

Bungalov 1A – Karvinsko

Bungalov 1A – Karvinsko

Jedná se o náš typový projekt Bungalov 1A, beze změn. Další z našich domů postavených na konci slepé ulice. Ideální místo. Tyto montované dřevostavby – Bungalovy řady 1 jsou mezi našimi klienty velmi populární. Představují dostupné bydlení pro rodiny. Dispozice domu: 4+kk. Půdorys bungalovu zde.

Atypický bungalov – Karvinsko

Atypický bungalov – Karvinsko

Tento bungalov si investor nechává postavit vedle domu rodičů. Mít zázemí poblíž se určitě vyplatí. Dispozice domu: 4+kk+bohaté příslušenství. Zastavěná plocha se blíží 150 m². Tato montovaná dřevostavba s terasou bude mít díky pochozí půdě také dostatek úložných prostor. (Půdorys domu zde.)

Atypický bungalov – Opavsko

Atypický bungalov – Opavsko

Tato montovaná dřevostavba vyrůstá v malebné vesničce kousek před Opavou na konci slepé ulice. Nad ní už je jen jeden dům a louka. Prostě pohoda². Stavba probíhá jen několik měsíců po první návštěvě investora v naší firmě. Tento členitý dům s velikou terasou bude mít díky pochozí půdě také dostatek úložných prostor. (Půdorys domu zde.)

Bungalov 1C – Ostravsko

Bungalov 1C – Ostravsko

Jedná se o typový projekt Bungalov 1C s úpravami dle přání klienta (Dispozice 4+kk). Zastavěná plocha 109 m². Tento rodinný dům patří u našich klientů k nejoblíbenějším. Tato montovaná dřevostavba bude klientovi předána ve fázi „K dokončení“.

Velký atypický bungalov – Frýdecko-Místecko

Velký atypický bungalov – Frýdecko-Místecko

Velký projekt mladé rodiny (> 200 m²). Základem byl nápad investora. Investor měl v plánu stavět s jinou firmou, ale na základě doporučení přešel k nám. Jedná se o bungalov s dispozicí 5+2+ vestavěná garáž + další příslušenství. Součástí projektu je i velký HS portál (* 6,7 m).

TOPlist