O nás

My a naše dřevostavby

Firma MORAVIA WOOD TRADING působí na trhu od roku 1999 jako sdružení podnikatelů a od roku 2005 ve formě společnosti s ručením omezeným. Začali jsme fungovat ještě předtím, než na českém stavebním trhu došlo k výraznému „boomu dřevostaveb“. Jsme rodinná firma. Preferujeme kvalitu, nikoli kvantitu. Ročně realizujeme desítky dřevostaveb na domácím i zahraničním trhu. Máme tedy potřebné zkušenosti, vzděláváme se v oboru a pracujeme i s novými technologiemi. Používáme pouze certifikované dřevo.

Hlídáme si svojí pověst. Každý rok stavíme nové rodinné domy na základě doporučení našich spokojených klientů. Vybrané reference naleznete zde.

Každý klient je pro nás důležitý. Ke každému přistupujeme individuálně. Máme desítky vlastních typových projektů, které podle potřeb klientů rádi upravíme v našem vlastním projekčním oddělení. A máme bohaté zkušenosti s realizací atypických projektů dřevostaveb přímo od našich klientů.

Svým klientům nabízíme kompletní servis od projekčních prací až po realizaci na klíč. Před problémy neuhýbáme, problémy řešíme. Záruční servis je pro nás samozřejmostí.

Jsme specialisté

Naší doménou jsou montované dřevostavby na klíč. Jedná se o bungalovy a patrové rodinné domy. Dále nabízíme přízemní i patrové roubenky, přízemní i patrové rekreační chaty a také doplňkové dřevostavby, mezi které patří zahradní domky, garážová stání a altány.

Pokud potřebujete vyřešit svoje bydlení a uvažujete o dřevostavbě, načerpejte inspiraci u mnoha desítek našich typových projektů na tomto webu nebo v galerii našich realizovaných dřevostaveb. Dále nabízíme možnost nezávazné konzultace v sídle naší firmy. Naše sídlo slouží zároveň jako VZOROVÁ DŘEVOSTAVBA. Klient se u nás může na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá naše montovaná dřevostavba po 20 letech provozu.

Těšíme se na Vaše nápady a představy a jsme připraveni vyjít Vám vstříc. Své typové projekty rodinných domů jsme zvyklí upravovat podle Vašich potřeb. A pokud přijdete s vlastním hotovým projektem, rádi Vám postavíme originální dřevostavbu.
STAVĚT ZE DŘEVA JE PŘECE HRAČKA!

1Vaše představa
Na ní založíme Váš projekt, který spolu dotáhneme na papíře a poté na úřadě.
2Realizace
Vaše sny a konkrétní představy o bydlení se díky našim zkušenostem stanou realitou.
3Hotová dřevostavba
Zbývá si už jen vyzvednout klíče.
A bydlíte ve svém!
TOPlist