O nás

My a dřevostavby

Firma působí na trhu od roku 1999 jako sdružení podnikatelů a od roku 2005 ve formě společnosti s ručením omezeným. Ročně realizuje desítky dřevostaveb na domácím i zahraničním trhu. Odborné znalosti v tomto oboru a mnoholeté zkušenosti odborných pracovníků zaručují kvalitu realizovaných staveb.

Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi, osobní konzultace a zdarma přípravu studie, na základě které následně připravíme cenovou nabídku. Realizujeme typové stavby na základě našich vlastních projektů, ale také atypické domy  dle přání zákazníka.

Nabízíme kompletní servis od projekčních prací až po realizaci na klíč. Poskytujeme stálou a kvalitní odbornou péči o zákazníky včetně záručního servisu.

Naše výroba

Společnost Moravia Wood vyrábí montované dřevostavby na klíč. Další stavby, na které se zaměřujeme jsou sruby, montované domy, zahradní chatky, rodinné domy na klíč. Využijte našich služeb představujících nabídku dřevostaveb pro získání možných návrhů pro Vaše bydlení. My jsme otevřeni všem Vaším myšlenkám a návrhům.

1Vaše představa
Ta je na prvním místě až dokud nepředáme hotový dům.
2Stavíme Váš dům
Vybereme společnou cestu a zbytek zařídíme my.
3Dům je hotov
Předáme vám hotový dům.
Můžete začít bydlet.
TOPlist