O nás

My a dřevostavby

Firma působí na trhu od roku 1999 jako sdružení podnikatelů a od roku 2005 ve formě společnosti s ručením omezeným. Ročně realizuje desítky dřevostaveb na domácím i zahraničním trhu. Odborné znalosti v tomto oboru a mnoholeté zkušenosti odborných pracovníků zaručují kvalitu realizovaných staveb.

Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Realizujeme typové stavby na základě našich vlastních projektů, ale také atypické domy  dle přání zákazníka.

Nabízíme kompletní servis od projekčních prací až po realizaci na klíč. Poskytujeme stálou a kvalitní odbornou péči o zákazníky včetně záručního servisu.

Naše specializace

Společnost Moravia Wood staví montované dřevostavby na klíč. Jedná se o bungalovy a patrové domy. Dále nabízíme přízemní i patrové roubenky, přízemní i patrové rekreační chaty a také doplňkové dřevostavby, mezi které patří zahradní domky, garážová stání a altány.

Pokud potřebujete vyřešit svoje bydlení a uvažujete o dřevostavbě, načerpejte inspiraci u našich typových projektů na tomto webu a domluvte si nezávaznou konzultaci v sídle naší firmy. Těšíme se na Vaše nápady a představy a jsme připraveni vyjít Vám vstříc. Naše typové projekty jsme samozřejmě připraveni upravit podle Vašich představ. A jsme zvyklí realizovat i originální projekty atypických rodinných domů. STAVĚT JE PŘECE HRAČKA!

1Vaše představa
Na ní založíme Váš projekt, který společně dotáhneme nejprve na papíře.
2Realizace
Vaše sny a konkrétní představy o bydlení se díky našim zkušenostem stanou realitou.
3Hotová dřevostavba
Zbývá si už jen vyzvednout klíče.
A bydlíte ve svém!
TOPlist