O nás

Svou dobrou pověst si budujeme už 24 let! 

Jsme rodinná firma. Působíme na trhu od roku 1999 – nejprve jako sdružení podnikatelů a od roku 2005 ve formě společnosti s ručením omezeným. Začali jsme fungovat ještě předtím, než na českém stavebním trhu došlo k výraznému „boomu dřevostaveb“. (V roce 1999 bylo v ČR postaveno 92 dřevostaveb. Zdroj: ČSÚ) Ročně realizujeme okolo deseti velkých dřevostaveb. Plus menší doplňkové dřevostavby. Bereme si pouze tolik práce, kolik můžeme zvládnout. Nehoníme kvantitu, ale hlídáme si kvalitu. Máme potřebné zkušenosti, vzděláváme se v oboru a pracujeme i s novými technologiemi. Používáme pouze certifikované dřevo.
Hlídáme si svojí pověst. Každý rok stavíme nové rodinné domy na základě doporučení našich spokojených klientů. Vybrané reference naleznete zde.
Každý klient je pro nás důležitý. Ke každému přistupujeme individuálně.
Máme desítky vlastních typových projektů, které podle potřeb klientů rádi upravíme v našem vlastním projekčním oddělení. A máme bohaté zkušenosti s realizací atypických projektů dřevostaveb přímo od našich klientů. Stavíme vlastně hlavně atypické stavby. Proč? Protože jsme zvyklí vycházet svým klientům vstříc.
Svým klientům nabízíme kompletní servis od projekčních prací, přes zajištění stavebního povolení až po realizaci na klíč. Před problémy neuhýbáme, problémy řešíme. Záruční servis je pro nás samozřejmostí. Vždycky ale nabídneme i něco navíc…

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU!

Jsme specialisté

Naší doménou jsou montované dřevostavby na klíč. Jedná se o bungalovy a patrové rodinné domy. Dále nabízíme přízemní i patrové roubenky, přízemní i patrové rekreační chaty a také doplňkové dřevostavby, mezi které patří zahradní domky, garážová stání a altány. Doplňkové dřevostavby jsme do své nabídky zařadili proto, že je od nás často chtějí postavit naši klienti, kterým jsme už dříve postavili rodinný dům.
Pokud potřebujete RYCHLE vyřešit svoje bydlení a uvažujete o dřevostavbě, načerpejte inspiraci u našich typových projektů nebo v galerii našich realizovaných dřevostaveb. Nabízíme Vám také možnost nezávazné konzultace v sídle naší firmy (po předchozí domluvě). Osobní jednání má sice své výhody, nicméně všem nabízíme i možnost potkat se virtuálně, přes aplikaci Zoom.
Naše sídlo je zároveň naše VZOROVÁ DŘEVOSTAVBA. Klient se u nás může na vlastní oči přesvědčit, jak vypadá naše montovaná dřevostavba po 23 letech provozu.
Těšíme se na Vás! Počítáme s tím, že naše typové projekty budou velmi často sloužit spíše jako odrazový můstek pro Vaše představy, sny a přání. Vaše vize je pro nás zásadní. Právě na ní vystavíme projekt. Váš stavební projekt. A pokud přijdete s vlastním již hotovým projektem, rádi Vám postavíme originální dřevostavbu.
JSME MORAVIAWOOD. Na každém projektu pracujeme s vědomím, že naše další dřevostavba je Váš nový DOMOV!

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

1Vaše představa
Na ní založíme Váš projekt, který spolu dotáhneme na papíře a poté na úřadě.
2Realizace
Vaše sny a konkrétní představy o bydlení se díky našim zkušenostem stanou realitou.
3Hotová dřevostavba
Zbývá si už jen vyzvednout klíče.
A bydlíte ve svém!
TOPlist