Patrové roubenky

Už jste se někdy byli podívat ve skanzenu? Je tam hezky vidět, že roubené domy mají v českých zemích bohatou historii a také dlouho vydrží. I když jsou roubenky dražší než montované dřevostavby, je to investice, která se rozhodně vyplatí. Investicí do masivní dřevostavby totiž zajistíte bydlení nejen pro sebe, ale také pro své děti. Je ale třeba počítat s tím, že bezúdržbový dům neexistuje a tak i masivní dřevostavba vyžaduje pravidelnou péči a údržbu. Dobrému hospodáři se však roubenka odmění svojí „dlouhověkostí“.
Vezměte v úvahu také estetický a psychologický bonus. Představte si, že ve svém oblíbeném ušáku vdechujete vůni masivního dřeva, pozorujete jeho nádhernou kresbu a nasloucháte přitom praskání hořících bukových polínek v krbu… Není tohle ta nejlepší reklama na klid?
Chcete „bydlet ve dřevě“? Čím začít? Určitě tím, že si prohlédnete galerii našich typových patrových roubenek. A pokud za námi přijdete s vlastním projektem roubenky, rádi ho podrobně prozkoumáme a následně se domluvíme na dalším postupu.
TOPlist