Chatka 08

Zahradní domek s plochou střechou a zastřešenou terasou po straně. Domek má prosklené okno a prosklené dvoukřídlé dveře z terasy.

Materiál: sušené smrkové dřevo – nastavované (nekroutí se)

Rozměry:
495 x 295 cm
595 x 295 cm
595 x 395 cm

Tloušťka stěny:
28 mm
44 mm

Rozměry jsou udávané i s přesahem rohových křížových spojů, které činí 10 cm na každé straně.

Dodávka
Domek je dodáván rozložený na jednotlivé kusy a zabalený v balíku. Součástí je kompletní montážní plán a návod na údržbu. Matriál pro stavbu domku je dodáván v přírodním stavu, to znamená opracované dřevo bez nátěru. Střešní krytina není součástí dodávky ale může být po domluvě zajištěna. Domek má prosklené dvoukřídlé dveře (120 x 175 cm) a velké prosklené okno (60 x 120 cm) dodávané se sklem a bez okenice. Terasa je zastřešená a ze zadní strany a části boční strany zakyrtá. Záruka na všechny domky je 24 měsíců.
Podlaha
Nejlepší podklad pro zahradní domek je betonový podklad doplněný o hydroizolaci. V případě požadavku vám k němu můžeme dodat i dřevěnou podlahu o síle 19 mm na podlahových hranolech.
Montáž a údržba
Domek se dodává rozložený a skládá se po obvodu na pero a drážku. Složit domek není nijak složité, podle návodu který je součástí balení to zvládne každý průměrně nadaný kutil. Pokud si netroufáte sami tak vám po domluvě zajistíme montáž u vás.
Po složení je doporučeno domek natřít. Základem je penetrace a na ni nejlépe dvě vrstvy kvalitní probarvené lazury. Domek pak vyžaduje jen minimální údržbu a bude mít dlouhou životnost.

Další chatky v naší nabídce

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Vaše jméno a příjmení*

Váš email*

Váš telefon*


Vaše zpráva

* Nutno vyplnit

TOPlist