Přízemní roubenka RD1

4+kk s proskleným arkýřem

Tato netradiční a elegantní roubená dřevostavba s přízemním arkýřem rozhodně vystupuje ze šedi klasických čtvercových nebo obdélníkových bungalovů. Arkýř je prosklený, takže je dobré rodinný dům na pozemku usadit tak, aby majitel měl nerušený výhled do okolní krajiny. Na odpovídající pozemek se vyplatí i počkat. Přízemní roubenka RD1 nabízí dostatek prostoru ale i soukromí 4členné rodině. Rodiče si v něm mohou zařídit pohodlný home office a děti v něm dobře zvládnou distanční výuku.
Dominantou této dřevostavby je prostorná společenská místnost, v níž je ponechán prostor na luxusní kuchyňskou linku ve tvaru písmene U, situovanou kolem velkého okna. Srdcem této místnosti se může stát „rodinný krb“ (nadstandardní položka). Vzhledem k rostoucím cenám energií krb rozhodně patří k rozumným investicím.
Přízemní roubenka RD1 nemá zádveří. Vstupujete přímo do prostorné haly, která se dobře hodí k uvítání důležitých hostů. Tři soukromé pokoje poskytují dostatek úložných prostor. Tato roubenka může mít krytý hlavní vstup, alternativním vstupem se šéfkuchař může rychle dostat ke svému oblíbenému bylinkovému záhonu.
Pokud Vám vyhovuje půdorys této roubenky, ale přemýšlíte spíše o cenově dostupnějším bydlení, doporučujeme Vám tuto naši montovanou dřevostavbu. (sklon střechy dle domluvy)

Technické parametry
Zastavěná plocha:124,5 m²
Užitná plocha:109,3 m²
Obytná plocha:82 m²
Rozměry:12,87×10,6 m

 

Popis dodávky

Roubenka s korkovou izolací

Další přízemní roubenky v naší nabídce

  Můžeme pro Vás něco udělat?

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš email*

  Váš telefon*


  Vaše zpráva

  * Nutno vyplnit

  Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

  TOPlist